В Україні зросла популярність смарт-квартир: чим вони вигідні і які мають недоліки


Вибираючи об'єкти для інвестицій у нерухомість або для того щоб придбати власне житло, українці стали все частіше віддавати перевагу смарт-квартирам. Це невеликі приміщенням площею від 18 до 25 квадратних метрів, де кухня поєднана з кімнатою.

В Україні зараз значна кількість громадян інвестує у нерухомість. Це і громадяни України, і зарубіжні інвестори.  Окупність оренди смарт-квартири становить приблизно шість років. Зараз смарт-квартири вже популярні в столиці та таких містах як Дніпро і Харків, що підтверджує статистика продажів.

Що стосується вартості таких смарт-квартир, то здебільшого, разом з ремонтом і меблями, квартира під ключ стане приблизно $ 27 тис. А без ремонту вона обійдеться в $ 20 тис.

Однак у бюджетних квартир невеликого розміру є і недоліки.  Йдеться про тісному сусідстві з великою кількістю людей і складнощі ремонту і меблювання через нестандартні розміри житла.  Також можуть виникати проблеми з пропискою, тому при придбанні квартири потрібно переконатися у забудовника, що ви купуєте житлове приміщення, а не частина переобладнаного технічного, а також вивчити документи і перевірити самого забудовника. Якщо у забудовника раніше були проблеми з введенням будівель в експлуатацію або були довгобуди  - це дзвіночок про те, що краще не ризикувати.


27.05.2021