Як заощадити на оренді житла


Найбільш очевидний і простий спосіб заощадити на оренді житла - знайти співмешканця.  Живучи з кимось, ви не тільки зможете економити половину суми на щомісячній ренті, а й розділити витрати за комунальні послуги, інтернет та інші платежі і підписки навпіл.

Шукайте недоліки
Якщо це не перша здача, то цілком можливі в квартирі якісь недоліки у вигляді протікає крана, несправних дверей шафи, подряпаних шпалер тощо.

По-перше, ви не будете платити за чужу недбалість.  Якщо ви все ж знайшли щось несправне, то варто прописати цей момент в договорі про оренду.  Таким чином ви захищаєте себе від неприємних конфліктів і непотрібних витрат.

По-друге, ви можете домовитись з орендодавцем, що усунення подібних недоліків буде вирахувана з вашої плати за квартиру.

Зменшіть комунальні платежі

 Якщо ви будете знімати житло, то швидше за все комунальні платежі не будуть враховані в плату за оренду житла.  Однак, є спосіб заощадити на оплаті щомісячної комунальної платіжці.  Якщо у вашому помешканні не встановлені лічильники, то варто це зробити.

Поради по установці лічильника
Індивідуального лічильника може бути недостатньо, щоб почати свій шлях до зменшення комунальних платіжок.  Варто встановити окремий лічильник на гарячу і холодну воду.

В Україні тарифи в нічний проміжок часу (з 23:00 до 07:00) приблизно в два рази нижче.  Саме тому варто встановити двотарифний лічильник, який допоможе заощадити кошти на оплаті за електроенергію.

Місцезнаходження житла

 У більшості випадків знімати житло в спальному районі буде набагато дешевше, ніж в центрі.  До того ж варто придивитися до будинків, які побудовані до 2000 року.  Зазвичай це досить сучасні приміщення з гарним ремонтом, однак через застаріле зовнішнього вигляду будинку, внутрішні комунікації і, в загальному, внутрішню інфраструктуру, оренда обійдеться орендареві значно дешевше.

Договір про оренду

Не варто нехтувати договором про оренду, адже, по-перше, це ваша безпека.  У договорі можна прописати всі нюанси щодо стану квартири, сантехніки, меблів і так далі, щоб в майбутньому уникнути зайвих можливих конфліктів.

Також, укладаючи договір про оренду, ви можете зафіксувати постійну плату за приміщення, яке знімаєте.  Саме тому вигідно шукати квартиру на довгий термін.  Ціни на нерухомість мають тенденцію зростати, і через навіть півроку оренда подібного житла може коштувати вже в рази більше.


17.05.2021