Оренда житла у Вінниці на початок 2021 року


Вартість орендованого житла у Вінниці весною 2021 приблизно наступна: 

- 4 500 – 5 000 грн за однокімнатну квартиру,
- 5 500 – 7 000 грн за двокімнатну квартиру, 

- 6 500 – 7 500 грн за трикімнатну квартиру.

Це без урахування комунальних платежів, які варіюються від розміру квартири та типу опалення. Все, що дешевше, або має якісь суттєві недоліки, або відсутній ремонт, або це значно віддалені від центру райони. Якщо у квартирі є індивідуальне опалення, її оренда буде вищою.
Орендодавці швидше всього здадуть квартиру сімейній парі без дітей. Найбільше запитів на оренду, до введення карантинних обмежень, з'являлось у період з серпня по вересень, коли мало починатись навчання. Найбільша кількість пропозицій зі спальних густонаселених районів, таких як Вишенька, Урожай, Слов’янка, Ближнє замостя, Київська.

В середньому перегляд квартири коштує від 50 до 75 гривень. Якщо ви орендуєте квартиру через рієлторів, у більшості випадків готуйтесь заплатити приблизно 75% від місячної плати за оренду квартири. Власнику необхідно заплатити за перший та останній місяць оренди.
До прикладу, якщо місячна оренда становить 5 000 гривень, розраховуйте на те, що при укладенні договору ви заплатите 13 750 гривень. З рієлтором варто укласти договір, а також підписати акт виконаних робіт, що буде гарантією законності оренди.


02.05.2021