Діапазон вартості квартир в будинках старого житлового фонду Вінниці у 2021


Головне, на що звертають увагу покупці житла на вторинному ринку - місце розташування.

Сам центр - це вулиця Соборна, де знаходиться мерія. Там розташований тільки дуже старий житловий фонд - сталінки. Такі об'єкти вкрай рідко виходять на ринок в продаж.  Метраж різний: може бути однокімнатна квартира 25 і 45-50 кв. м.

Вартість квадратного метра сталінки в центрі міста починається від $ 1 тис.

Ціна залежить від стану квартири, скільки вкладено в ремонт, яка сантехніка.  Якщо це елітний будинок, який будувався для відомчих співробітників партії, там гранітні сходи, красиві перила.  Сусіди - вінницька інтелігенція.  Площі великі.  Трикімнатна квартира 90-110 кв. м коштує $ 100 тис. Такі об'єкти теж користуються попитом.

Продаються в центрі старі, аварійні будинки, перебудовані бараки, дореволюційна споруда.

 «Місцевий« ексклюзив »- старі будинки зі зручностями на вулиці. Кілька будинків таких перебувають в центрі.  Вся квартира 30 кв. м буде коштувати $ 20 тис. 

У районах наближених до центру, ціна трикімнатної хрущовки стартує від $ 35 тис. Трикімнатні квартири в панельному дев'ятиповерховому будинку в залежності від ремонту обійдуться в $ 40-50 тис.

Приблизно ціни на житло по всій Вінниці однакові. Але в житловому масиві Вишенька старий житловий фонд користується більшою популярністю. Нерухомість там дорожче на 5-10%, ніж по місту.  Молодь віддає перевагу одно- і двокімнатні квартири, трьох- і чотирикімнатні менш затребувані.

Район Вишенька - спальний житловий масив з розвиненою транспортною та соціально-побутовою інфраструктурою.  Будувався за принципом «місто в місті».  За однокімнатну хрущовку там просять $ 27-28 тис.

Найдоступніше житло в мікрорайоні Тяжилів та місцевості ГПЗ. Однокімнатна хрущовка там коштує $ 20-21 тис. Державний підшипниковий завод був побудований в 60-і роки.  Щоб забезпечити приїжджих робітників з інших міст, зводили гуртожитку і багатоповерхові будинки.  В окрузі утворився пролетарський житловий масив.  У 90-х попит на продукцію заводу впав, в 2007 році він перестав працювати.  В результаті в окрузі відзначають безробіття. Тяжилів розташований в північно-східній частині міста.  Тут присутні як багатоквартирні будинки, так і одно- або двоповерхові приватні забудови. У мікрорайону склалася репутація кримінального. Дані поліцейських зведень регулярно спростовують цей міф.

Тяжилів потроху відроджується. Облагородили озеро. У масиві розвинені тролейбусні лінії.  Доступні ринки. Ті, хто живуть в масиві, за статистикою хочуть купувати нерухомість саме там. 


24.02.2021