Ціни на квартири в сучасних будинках Вінниці у 2021


Чому центральні райони міста не користуються попитом, в яких мікрорайонах найдорожчі квартири і де шукати мінімальні ціни.

У центрі міста будинків, побудованих після 2000-х, практично немає, стверджують оператори ринку.

У Вінниці центр не дуже популярний.  Він відносно невеликий, можна сказати бізнес-центр.  Там хіба що під бізнес житло беруть, щоб бути ближче до міськвиконкому.  Особливо ця місцевість не забудовується.  Основна кількість угод по купівлі-продажу відбуваються по спальних районах.

Найбільш затребуваним мікрорайоном Вінниці в останні роки став ЖМ «Поділля».  Це молодий, житловий масив, будівництво якого почалося в 2003 році.  Кожен будинок зведений за індивідуальним проектом з використанням енергозберігаючих технологій.  Тут побудовані нові дороги і пішохідні алеї, обладнані дитячі та спортивні майданчики, висаджено дерева та газони.  У житловому масиві з'явилася розвинена соціально-побутова інфраструктура: фітнес-клуби, медичні центри, дитячі сади, школи, ТРЦ.  Серед переваг - парк ім.  Ющенко.  До осені 2020 року останні будинки проекту введені в експлуатацію.  У відділі продажів пропонують квартири від забудовника за ціною 18 600-22 000 грн / кв. м. На вторинному ринку, однокімнатні квартири у цьому районі коштують приблизно $ 50 тис.

Двокімнатна квартира площею 72 кв. м, якщо людина залишає меблі і техніку, коштує $ 75 тис. Це $ 1 тис. за квадратний метр.

У віддалених районах з менш розвиненою інфраструктурою і старішим дорожнім покриттям, таких як Тяжилів, ціна квадратного метра в нових будинках - $ 500-700.  Сучасні забудови там користуються попитом, але їх вибір невеликий.


19.02.2021