Компаси, як єлементи інтерьеру


Якщо вам цікаво, в який бік ви рухаєтесь, використайте компас. Магнітний компас є частиною історії людської цивілізації з початку другого тисячоліття. Дослідження світу, не було б можливим, якби не помірний, але незамінний колекційний компас.

Компаси робочі та декоративні;  багато з них є репродукціями історично значущих епох і подій.  Від основного, але витонченого компаса з каменю до вірного відтворення утилітарного компаса, який використовували Меріветер Льюїс та Вільям Кларк під час своєї експедиції «Корпус відкриттів» на початку 19 століття, ці чудові навігаційні інструменти стануть вражаючим доповненням до будь-якого оздоблення інтер'єру.

Ці привабливі та практичні навігаційні твори також чудові подарунки.  Дайте дитині майстерно повторений компас «Вікторіанська стежка» або компас «Північна зірка», коли настає час вступити до коледжу або переїхати на нове місце - щоб він чи вона завжди знаходили шлях додому.  Друг чи кохана людина, яка отримує підвищення по службі, оцінить значення компаса виконавців.  Кожен, хто відзначає хід у позитивному напрямку, буде в захваті від отримання такого продуманого подарунка.  Весілля, нові будинки та інші події, що змінюють життя - це ідеальні можливості подарувати красивий, колекційний компас.

 Як настільний аксесуар, одинарний компактний компас слугує не лише приводом для розмови, але є елегантним інструментом при використанні в якості акцентів у декорі.  У книжкових шафах компаси, разом з іншою атрибутикою розвідки чи подорожей - картою, глобусом чи парою біноклів - може створить атмосферу пригод та загодковості.  Тож, куди б ви не їхали, ви можете потрапити туди з компасом!


18.08.2020