Кліматизація квартири в новобудові


Квартири в новобудовах залишаються найбільш привабливими для потенційних покупців житла, і це не випадково. Адже в проектах сучасних ЖК враховуються всі нові тенденції, приділяється увага не тільки матеріалам і плануванню, але і створюється інфраструктура, забезпечується благоустрій території, безпека і комфорт майбутніх мешканців. Важливою складовою таких об'єктів є система кліматизації – сьогодні це поняття включає в себе кондиціонування і вентиляцію повітря, опалення та підігріву води для побутових потреб. 

Експерти ринку нерухомості відзначають, що на сьогоднішній день особливим попитом користуються квартири в ЖК нових форматів – місто в місті, live-work-play і т. д. Тут поряд з житлом створюється загальна інфраструктура, і, хоча ціна квартир в таких ЖК вище, вони приваблюють безліч потенційних клієнтів. У деяких ЖК навіть створюються лобі загального користування з зоною відпочинку та кафе. 

В сучасних ЖК класу комфорт і преміум вже встановлюють централізовані кліматичні системи, що дозволяє забезпечити загальний базовий рівень комфорту, в тому числі в місцях загального користування. Це особливо важливо, якщо багатофункціональний ЖК – наприклад, якщо в ньому є магазини, конференц-зали, кафе, дошкільні установи тощо.

При оснащенні квартир старої забудови кліматичною технікою експерт радить обирати сучасне енергоефективне обладнання: з одного боку, воно дозволить забезпечити високий рівень комфорту і керованість кліматом, а з іншого – заощадити на експлуатаційних витратах, що порадує сімейний бюджет. 

Для невеликих квартир підійдуть сучасні спліт-системи, для багатокімнатних – мультиспліт-системи, а для дворівневих квартир і пентхаусів – системи міні-VRV.


24.08.2020