Зобов'язання по добудові об'єктів «Укрбуду» взяв на себе «Київміськбуд»


В четвер, 12 грудня 2019 року в ефірі політичного шоу «Право на владу», на якому за участю президента Володимира Зеленського обговорювалися результати зустрічі «нормандської четвірки», ведуча Наталія Мосейчук торкнулася теми інвесторів «Укрбуду».  На об'єктах цього забудовника влітку нинішнього року припинені будівельні роботи, а по відношенню до директора «Укрбуд девелопмент» Олега Майбороди відкрито кримінальне провадження.
 «Ошуканих інвесторів близько 13 тис. по всій країні», - заявила ведуча шоу, а потім процитувала один з листів, що приходять на пошту редакції.  У ньому інвестор «Укрбуду» скаржився, що залишився без житла, але з кредитом в банку, який необхідно виплачувати, а також платою за орендовану квартиру.
 «Ми знаємо про це питання, - повідомив президент, - і хочемо заспокоїти всіх постраждалих інвесторів.  Ми всією командою - і офіс президента, і правоохоронні органи - працювали разом, щоб вирішити це питання.  І на сьогодні воно вирішено.  Вся ця нерухомість буде добудована.  Такі зобов'язання взяв на себе «Київміськбуд».
 Вранці 13 грудня представники «Київміськбуду» розмістили інформацію на сайті.  У ньому вони повідомили, що будівельний холдинг дійсно погодився добудувати об'єкти «Укрбуду».
 «ПрАТ« ХК «Київміськбуд» інформує, що основна частина переговорного процесу з компанією «Укрбуд» і представниками її нових інвесторів щодо добудови незавершених житлових будинків пройшла успішно.  Таким чином, «Київміськбуд» бере на себе зобов'язання підхопити об'єкти «Укрбуду» з метою їх добудови і подальшої передачі інвесторам.  Компанії повинні пройти складний юридичний і технічний шлях по передачі об'єктів і укладених угод.  «Київміськбуд» буде робити все можливе, щоб прискорити процес.  Запевняємо інвесторів: ваше житло буде добудовано, а квартири - передані власникам », - значиться в офіційній заяві на сайті компанії.


06.03.2020