В Україні подешевшали хрущовки


У минулому році досить стрімко піднімались ціни на квартири в будинках, побудованих після 1998-го року, і на ті, що розташовані в центральних районах українських міст.  А ось старі «хрущовки» і «брежневки», навпаки, або залишилися на тому ж ціновому рівні, або подешевшали на 2-3%. В січні ми провели аналіз попиту на нерухомість, щоб розказати як змінилася вартість квартир на вторинному ринку в регіонах країни за останній рік.

Найдорожчі квартири, звичайно ж, знаходяться в Київській області.  Середня вартість квадратного метра квартири в січні 2019 року в столичному регіоні склала 29 587 грн.  Це практично на 3 000 грн. дорожче, ніж в минулому році. На другому місці Одеса, де квадратний метр житла коштує близько 24,4 тис. грн.

Найактивніше збільшилась вартість квадратних метри, за даними аналітиків, у другій половині минулого року.  При цьому на початку нинішнього року найдешевше житло пропонували в Чернігівській області - тут за «квадрат» просять всього 11,5 тис. грн.  Примітно, що є в Україні і регіони, де ціни на квартири за минулий рік навіть зменшились. Наприклад, в Запорізькій області метри подешевшали більш ніж на 1 тис. грн.  до 13,9 тис. грн.


04.08.2020