Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Статті

Як зробити свою маленьку квартиру стильною та функціональною.

Як зробити свою маленьку квартиру стильною та функціональною.

Напевно кожен із нас мріє мати гарну простору квартиру, але в реальному житті доводиться обмежуватися тим, не великим простором який є. Насправді не розмір квартири має значення, а вміння раціонально облаштувати наявні квадратні метри. Давайте розглянемо декілька способів «збільшення» квартири, не змінюючи площу.

Перш за все потрібно гарно продумати дизайн квартири відповідно до вашого планування квартири. Визначте для себе які меблі найбільш важливі та потрібні. Тепер переходимо до планування квартири.

  1. Використання простору.

Невеликі зміни можуть візуально збільшити кімнату.

  1. Світло та колір. Використання темних тонів недопустиме в маленьких приміщеннях. Світлі відтінки візуально збільшують простір. Кімната буде здаватися більшою, якщо вона буде гарно освітлена. Люстра може бути не єдиним джерелом світла, встановіть додаткове освітлення вздовж стін.
  1. Зонування квартири. Навіть невеликий простір можна розділить.  Для зонування кімнати можна використовувати різні кольори та оздоблювальні матеріали, але не забувайте що все це залишається одним простором. Також для зонування можна використовувати різного роду ширми, відкриті стелажі, декоративні конструкції. Також можна використати локальне освітлення.
  1. Декорування невеликих квартир.
  1. Хай живе порядок. Маленькі апартаменти вимагають особливого порядку, все повинно знаходитися на своїх місцях. Не заставляйте своє помешкання  аксесуарами.

Створювати дизайн для власної компактної квартири завжди весело. Використання нестандартних рішень при розміщенні меблів, гра кольорів та світла, нові ідеї для зберігання речей. Поєднання функціональності, зручності та сучасності дизайнів – ось, що завжди цінується в малогабаритних квартира.

Інші новини