Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Статті

Як зекономити купуючи житло

Як зекономити купуючи житло

При купівлі житла завжди виникає абсолютно логічне питання: Як не переплатити за житло і купити якісне. Є декілька секретів, якими хочемо з вами поділитися.

- Купуючи житло на вторинному ринку, завжди звертайтеся до професіонала. Ріелтор, серед великого переліку нерухомості підбере найбільш підходящий варіант і буде сприяти під час укладання угоди.

Що визначає вартість нерухомості. Одним із найважливіших чинників є розташування будинку, розвинутість транспортної розв’язки та наявність зручної інфраструктури.

Завжди дешевшими були квартири, які розташовані на першому або останньому поверхах. Купуючи, такі варіанти ви заплатите на 5-10%менше.

На вартість квартири безпосередньо впливають загальні характеристики такі, як кількість кімнат, наявність ремонту, вік будинку та матеріал з якого він побудований (цегла, панель).

Важливе роль відіграє вид з вікна: затишний двір, вид на річку або парк– дорожче,автомагістраль,промзона,  смітник – дешевше.

Консультаційні послуги не потрібні , якщо купитижитло безпосередньо узабудовника, в такому випадку можна зекономитина 3-5%.Варто зазначити, будь-яке інвестування, і будівництво не винятком, завжди мають певні ризики. Тому перш ніж вкласти гроші, потрібно зібрати максимум інформації про забудовника (надійність, якість забудови, кількість зданих новобудов).

Найвигідніше інвестувати в новобудови на початку будівництва, ризикнувши можна зекономити до 15-20% за метр квадратний, порівнюючи з кінцевим етапом будівництва.

Інвестиція в нерухомість – це завжди безпрограшний варіант, незалежно від економічного становища держави. Тож, щоб процес придбання нового житла приніс вам задоволення, користуйтеся послугами професіоналів.

Інші новини