Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Статті

Як вигідно і швидко продати квартиру

Продаж квартири

Грамотний агент – гарантія успішного продажу Вашої квартири, тому спочатку рекомендується вибрати агентство нерухомості і фахівця, який буде допомагати Вам у продажу, а потім, переконавшись в його професіоналізмі, дотримуватися його рекомендацій. Фахівці агентства нерухомості «Олімп» на підставі свого багаторічного досвіду успішного продажу квартир рекомендують своїм клієнтам перед продажем звернути увагу на деякі деталі, які впливають на сприйняття квартири і провести ряд заходів, які не потребують матеріальних витрат.

1. Довіра до свого агента і дотримання його рекомендацій з передпродажної підготовки квартири допоможуть Вам представити квартиру з кращого боку.

Професійний ріелтор знає, як правильно спланувати показ квартири і готується до нього заздалегідь. Знання і досвід фахівця – запорука успіху. Дружелюбність і ввічливість господаря допоможуть справити сприятливе враження на покупця. Не варто заважати ріелтору показувати Вашу квартиру. Дуже важливо не перебивати агента під час показу. Не нав'язуйте свою квартиру Покупцю, пам'ятайте, що все найкраще про неї розповість Ваш агент. Намагайтеся давати вичерпні відповіді, але тільки на ті питання, які поставлені вам. Не варто «навантажувати» Покупця своїми особистими проблемами та сперечатися ним. Краще обходити «гострі кути» під час обговорення. Спеціаліст знає, що важливо для покупця і зможе легко впоратися з будь-якою ситуацією.

2. Під'їзд, сходова клітка і вхідні двері створюють перше враження.

У житті ніколи не випадає другий шанс справити хороше перше враження. Перше, що кидається в очі Покупцеві, це під'їзд, сходова клітка і вхідні двері, саме тому почати варто саме з них. Для того щоб справити гарне враження, необхідно привести свою сходову клітку у відповідний вигляд – підмести і вимити підлогу, почистити килимок. Важливо замінити лампочки, щоб Покупець не блукав у темряві.
 
Вхідні двері – візитна картка Вашої квартири, тому вони повинні бути чисті та зі справними замками. Красиво оформлені вхідні двері викликають інтерес і бажання зайти в гості.
 

3. Чисті вікна зроблять квартиру просторішою.

Чисті вікна зроблять Вашу квартиру просторішою і привабливою. Розставивши штори і фіранки, Ви побачите, як Ваша квартира наповниться світлом і сонцем, стане яскравою і гостинною.

4. Кухня має бути блискучою!

Вимиті кухонні меблі, раковина і газова плита, а також відсутність зайвих предметів справляють враження чистої і затишної квартири. А вид повного сміттєвого відра або залишки їжі тварин не сприяють успіху в продажу Вашої квартири. Крім того запах – потужне знаряддя впливу як позитивного, так і негативного, тому не варто займатися приготуванням вечері перед приходом Покупця.

 5. Санвузол повинен бути в робочому стані.

Рекомендується провести невеликий ремонт у ванній кімнаті і санвузлі – підтягнути крани, замінити шланг в душі і т.д. Все повинно сяяти чистотою, працювати і не капати. Чисті кахель і підлога, без видимих ​​плям від води і мила, вимита шторка або дверцята душової кабінки, вичищена вентиляційна решітка і свіжість у ванній кімнаті зроблять позитивне враження на найбільш вимогливого покупця.

6. Комори, підсобні приміщення і антресолі виглядають функціональними.

Наявність в квартирі підсобних приміщень – великий плюс. Акуратні, добре організовані підсобні приміщення і комори будуть виглядати просторіше (і, відповідно, більш функціонально), якщо скласти всі речі акуратно.

7. Балкон і лоджія стануть привабливішими, якщо їх звільнити від непотрібних речей.

Якщо пам'ятати про те, що лоджія і балкон – це не місце для звалища, і звільнити їх від непотрібних речей, то Покупець побачить їх у всій красі.


8. Як можна розширити простір квартири?

Розширити простір квартири можна, прибравши темні килими і доріжки, які звужують приміщення. Щоб максимально збільшити простір житлових кімнат, бажано навіть зробити невелику перестановку меблів.

9. При хорошому освітленні квартира виглядає світлою і просторою.

При поганому освітленні приміщення здаються менше, а стелі – нижчі. Не варто економити на електриці в період показів – увімкніть усі люстри і бра. Гарне освітлення допоможе показувати Вашу квартиру і в вечірній час, і в похмурі дні. Показувати квартиру краще вдень, в ті години, коли у неї заглядає сонце.

10. Запахи можуть стати вашим «козирем».

Квартира, наповнена світлом і свіжим повітрям, виглядає привабливою. Запах тютюну, тварин або сміттєвого відра створюють негативне враження. Квартиру необхідно провітрювати, а в гарну погоду тримати вікна відкритими. Освіжувачі повітря і різні ароматичні трави допоможуть створити в квартирі приємну атмосферу.

11. Останні штрихи, щоб продати квартиру у Вінниці.

Зведіть до мінімуму те, що може відволікати увагу. Було б краще, щоб під час показу Вашої квартири була присутня якнайменша кількість людей. Приберіть тварин з поля зору. Це дасть можливість потенційному покупцеві спокійно оглянути і оцінити Вашу квартиру, уявити себе господарем.
Таким чином, для того, щоб привести квартиру в порядок перед продажем, зовсім необов'язково розпочинати довгий і дорогий ремонт. Досить провести «дрібне штопання» і генеральне прибирання квартири, щоб підкреслити всі її переваги.

Інші новини