Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Статті

Як придбати квартиру, не допустивши фатальної помилки

Як безпечно придбати квартиру

Для більшості з нас купівля квартири – одна з найважливіших угод у житті. Як купити квартиру, не пошкодувавши потім про вкладені гроші? Перш за все потрібно визначиться, чи будете Ви шукати квартиру самостійно чи звернетеся до послуг агентства нерухомості. Якщо у Вас достатньо часу для самостійного пошуку Ви можете знайти хорошу пропозицію в газетахчи на сайтах, що містять оголошення з нерухомістю. Навіть якщо Вам пощастило знайти цінну пропозицію, для оформлення документів в будь-якому випадку необхідно залучити професіонала. За статистикою, близько 90% невдач (у тому числі випадків шахрайства) припадає на угоди, зроблені покупцями і продавцями «на пряму». З послугами агентства нерухомості ризик при укладанні договору значно знижується. Агентство нерухомості порадить Вам, як найбільш правильно й фінансово-безпечно провести операцію купівлі-продажу.

Чого очікують покупці і що агентство нерухомості може запропонувати конкретно?

1. Пошук відповідного об'єкту нерухомості. Агентство нерухомості зробить це швидше і професійніше, ніж сам покупець. Якщо ріелтор правильно зрозуміє Ваші потреби, він пропонуватиме тільки ті об’єкти, які вас цікавитимуть, й Вам залишиться вибрати те, що подобається. Вам не доведеться спілкуватися з величезною кількістю не завжди приємних співрозмовників, стикатися з некомпетентністю, а іноді й з хамством втомлених від «порожніх» дзвінків продавців.

Будь-яка нерухомість, якщо вона реально продається – рекламується або самим господарем, або його ексклюзивним професійним ріелтором. Але агентство нерухомості покупця докладе всіх зусиль, щоб відсікти зайві ланки і спілкуватися безпосередньо з продавцем або його ексклюзивним представником. Це важливо, адже дозволить уникнути зайвих витрат.

2. Організація переглядів. Скласти грамотні «ланцюжки» переглядів, щоб протягом зручного для покупця часу подивитися всі підходящі варіанти і отримати максимум інформації для ухвалення рішення – це під силу тільки досвідченому ріелтору. Як правило, буває досить чотирьох-п'яти, а то й менше підготовлених агентством нерухомості виїздів, щоб у покупця склалася думка про ситуацію на ринку і вистачило відомостей, щоб зробити вибір.

3. Проведення переговорів. Недостатньо того, щоб у продавця було бажання продати, а у покупця – купити об'єкт. Для того, щоб угода відбулася, потрібно врахувати масу нюансів – від ціни до термінів звільнення. А продавець і покупець, як правило, знаходяться в стані стресу, адже продавати і купувати нерухомість більшості з нас доводиться вкрай рідко, багатьом взагалі – раз  у житті. Досвідчений та розумний посередник, який вміє знайти компроміс у переговорах, в цьому випадку буває дуже доречний. Досвідчене агентство нерухомості вміє торгуватися і домагатися зниження ціни на користь покупця так, щоб небулоприкро продавцю. Агентство нерухомості вчасно підкаже покупцеві, коли об'єкт пропонується за хорошою ціною, щоб не проґавити вигідну покупку.

 4. Перевірка документів на нерухомість. Агентство нерухомості, спираючись на свій досвід, перевірить наявність всіх необхідних для угоди документів, роз'яснить особливості оформлення в кожному конкретному випадку. Якщо буде необхідність більш глибокої перевірки, залучатимуться  професійні юристи. І тільки після всіх необхідних консультацій агентство нерухомості винесе висновок – рекомендувати чи ні цю нерухомість до покупки. Часто покупці ставляться до цього факту з недовірою: як це, мовляв, агентство нерухомості відмовиться від заробітку і не порадить купувати нерухомість, якщо побачить там проблеми? Випадковий агент, якого покупець не наймав, який опинився в угоді в якості посередника у продавця, може, так і вчинить. А ось агентство нерухомості, з яким у покупця укладено договір, в першу чергу дорожить своєю репутацією. Його мета – задоволений клієнт, який буде рекомендувати його своїм знайомим.

 5. Допомога в організаційних питаннях. Для покупця, який вперше купує нерухомість, ланцюжок взаємин між продавцем, банком, оцінювачем, ЖЕКом, держреєстром, нотаріусом, органами опіки та піклування та іншими можливими інстанціями часто або недооцінюються, що загрожує «зривом» як мінімум термінів угоди, або ускладнюється, викликаючи паніку і нерозуміння. Краще цим шляхом пройти з досвідченим агентством нерухомості – це заощадить і час, і гроші.

Інші новини