Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Статті

В Україні запрацював сервіс для отримання реєстраційних документів через інтернет

З квітня в Україні запрацював новий проект Міністерства юстицій – інтернет-сервіс, що дасть можливість громадянам отримувати документи за допомогою інтернету.

Цим сервісом можна буде скористатися для отримання найбільшзатребуваної документації, до цього переліку входять документи для підприємців, договори про право власності та ін.. Оплату за отримання  такої послуги можна проводити платіжної карткою також через інтернет.

Сервіс з отримання електронних документів розміщений на сайті Міністерства Юстиції України.  За словами міністра юстиції Павла Петренка, створення онлайн сервісу по отриманню різного роду документів зменшить черги та дасть можливість не звертатися двічі у відповідні інстанції де потрібно отримати документи. Тепер ви можете просто подати документи  і протягом 14 днів ви отримаєте необхідний документ через інтернет.

Ще одним нововведенням є надання права реєстрації нотаріусам договорів про оренду землі сільськогосподарського призначення. В Україні щорічно громадяни переоформлюють через держані органи влади більше мільйона різних договорів, що спричиняло багато незручностей.

Організація EasyBusiness, яка проводила аудит нових сервісів, прогнозує Україні підняття позицій в міжнародних рейтингах. Тобто в одному з найпопулярніших рейтингів по веденню бізнесу DoingBusinessнаша держава може піднятися на 17 позицій. В першу сотню цього рейтингу Україна ввійшла в 2014 році.

Отже нові ініціативи Міністерства юстиції, не тільки спростять життя українцям, а й дасть можливість залучити біля 600 млн доларів іноземних інвестицій.

Інші новини