Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Статті

У яку нерухомість краще інвестувати

За оцінками експертів, прибуток який можна отримати від інвестування в первинну нерухомість не співставний з ризиками які можуть виникати. У зв’язку з суттєвим зниженням купівельної спроможності населення, будівництво деяких новобудов може бути зупинено на невизначений термін, тому безпечніше купувати квартири в майже завершених будинках.

Протягом декількох наступних років первинна нерухомість буде цікавою для приватних інвесторів, як стверджують експерти. Та ризики стати заручниками довгобудів на разі дуже актуальні. Будівельні компанії вкладають останні ресурси щоб добудувати свої об’єкти, і чим триваліші терміни здачі, тим менше впевненості в вдалому завершенні будівництва. 

Сьогодні на ринку первинної нерухомості спостерігається ріст цін на квартири у гривневому еквіваленті, а вартість в доларах знижується або залишається на такому ж рівні. Тож не стабільна ситуація в країні спонукає громадян зберігати свої «кровні» в доларах, а не в нерухомості. 

За словами президента Міжнародної федерації нерухомості ФІАБСІ - Україна Тельмана Аббасова, в кінці 2014 року високий попит на первинну нерухомість був задоволений і тому на даний момент суттєво знизився.

За оцінками експертів найперспективнішим сегментом ринку нерухомості в Україні є земля. На сьогодні інвестування власних заощаджень в земельні ділянки є досить вигідним, оскільки у умовах кризи ціни в даному сегменті різко знизилися. На відміну від будь-якого роду споруд, земля не старіє ні фізично ні морально, вона не змінює своїх розмірів. А за умов стабільної економіки, ціни в даному сегменті перші злетять в гору. 

 

Інші новини