Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Статті

Спочатку купівля нерухомості, потім - віза. Пільги на відкриття візи у Болгарію

Нерухомість у Болгарії

На форумі, присвяченому будівництву в 2014 році, віце-прем'єр Болгарії, Даніела Бобева, сповістила про те, що на даний момент уряд Болгарії активно веде роботу над законопроектом про полегшення візового режиму. Критерієм отримання цього полегшення є наявність нерухомості в Болгарії для власників з інших країн. Іншими словами, будь-який громадянин, хто раніше удостоївся можливості придбати собі частину болгарської нерухомості, може в майбутньому впевнено претендувати на пільговий візовий режим.

Віце-прем'єр зробила акцент на тому, що впровадження вищезазначених заходів стане каталізатором збільшення купівлі нерухомості іноземними громадянами. Це ж, у свою чергу, безпосередньо вплине на зростання робіт в галузі будівництва в країні. Подібний позитивний ефект досить аргументує прийняття нового візового режиму з боку болгарського уряду.

Власники готелів болгарських узбереж цього літа вже піднімали тему проблеми отримання віз. Причиною подібних дискусій було те, що російські громадяни, які мають нерухомість в Болгарії, що стикаються з труднощами в отриманні віз. Як наслідок, цей фактор впливає на створення ними фіктивних резервацій.

Олена Іванова, Голова Спілки власників в курортному місті Сонячний берег, а так само Іван Іванов, голова регіональної туристичної палати в місті Бургас внесли пропозицію про розірвання угоди з фірмою, яка надає допомогу у видачі віз громадянам країн Росії, Білорусії та України консульству Болгарії.

Інші новини