Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Статті

Дилема : Що придбати 2–х кімнатну «хрущовку» в Вінниці, чи апартаменти біля моря в Болгарії.


Дилема : Що придбати 2–х кімнатну «хрущовку» в Вінниці, чи апартаменти біля моря в Болгарії.

    

     На перший погляд, мої роздуми видадуться для багатьох жартом. Але вивчивши болгарське питання, все це можливо і реально.

     Спілкуючись з нашими колегам, в першу чергу, з Росії по обміну досвідом, в Болгарії попит на нерухомість з боку покупців громадян СНД, в основному серед росіян, за минулий рік збільшився на 15 відсотків. Найбільший зріст запитів припадає на апартаменти в курортних комплексах.

     Це і стало поштовхом до вивчення даного питання. Наскільки це може бути привабливим для нашого споживача, які плюси, які, можливо, є мінуси, які перспективи, ну і основне питання, чому в нашому регіоні це не має такої масштабності, як скажімо в Росії.

     В це важко повірити, але цілком реально на Чорноморському узбережжі придбати однокімнатну квартиру за 20 тис. євро. Особливістю є те, що за ці кошти ми отримуємо, квартиру в курортних комплексах, які мають широку інфраструктуру. Під інфраструктурою, я маю на увазі, загального користування басейни, сауни, фітнес, СПА, цілодобова охорона.

          Під ча спершого візиту до Болгарії важко було зрозуміти, як вдається за порівняно невеликі кошти, збудувати житло досить високої якості. Але після ряду зустрічей з забудовниками, відповідь була знайдена. Там дуже сприятливі умови для будівництва нерухомості в рекреаційній(курортній) зоні - максимально спрощена дозвільна система. Держава сильно зацікавлена в розвитку курортної інфраструктури, оскільки основна маса валового доходу в бюджет Болгарії надходить від іноземних відпочиваючих. Ну і не менш важливим є те, що прибуток забудовника  становить не 100 відсотків від квадратного метра, а в межах 20 (Європа!!!).

         Ну і варто згадати про саму Болгарію. Болгарія є членом Євросоюзу з 2007 року, що означає, як мінімум, ідеальна якість доріг, стан яких підтримується за рахунок коштів європейського фонду. Крім того, всі новобудови країни підлягають європейської сертифікації, а чистота навколишнього середовища забезпечується екологічними стандартами ЄС.

    

      Все це я відчув під час свого перебування. Не можу не відзначити доброзичливого ставлення болгарського населення, до речі,  які чудово знають про Україну, як незалежну державу, а не республіку колишнього Радянського союзу.

      Можна багато говорити про позитивні враження, які отримав під час свого першого візиту до Болгарії, але зупинюсь на нерухомості.

      Тобто, що отримує наш громадянин, придбавши болгарську нерухомість. По-перше, це вдала інвестиція в закордонну європейську нерухомість, де з кожним роком собівартість зростає. Слід відзначити, що це інвестиція в рекреаційній зоні. Власник апартаментів має можливість на протязі шести місяців в рік не сплачуючи за проживання (в такого класу готелях вартість в сезон відпочинку становить від 40 до 70 євро за добу), відпочивати з сім’єю, забезпечити відпочинок батькам, друзям.. Це можливість безперешкодно подорожувати, власники нерухомості отримують болгарську мультивізу терміном до трьох років. Також багато людей купують нерухомість з метою отримувати прибутки, ви без жодних проблем можете доручити управляючій компанії здавати в найм ваше житло, ця практика там теж є дуже розповсюдженою. Відстань. До Болгарських курортів становить приблизно, як з Вінниці до Ялти, дуже зручним є те, що в 30 км. від Сонячного Берега є аеропорт міста Бургас. Ну і що не менш важливо - доступність цін на житло, на сьогодні вартість становить від 700 до 1000 євро - це ціна нерухомості в Вінниці.

     Да дилема: що купити 2–х кімнатну «хрущовку» в Вінниці, чи апартаменти біля моря.

 

В`ячеслав Заремба

АН "ОЛІМП"

Інші новини