Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Про нас

Про нас

Про нас

Агентство «Олімп» сьогодні є найбільшою компанією на ринку нерухомості Вінниччини. Спектр професійних ріелторських послуг, пропонованих агентством, дуже широкий: продаж, придбання, обмін квартир і кімнат, оренда квартир і офісів, угоди із заміською нерухомістю, житлові кредитні програми, юридичний супровід проведених операцій з нерухомістю.

На сторожі інтересів клієнтів агентства стоять надійні професіонали. Вони подбають про те, щоб довгоочікуване житло відповідало всім вимогам, а його пошук увінчався успіхом для клієнта. Професійні юристи, які спеціалізуються з питань нерухомості, забезпечать надійні гарантії безпеки всіх операцій.
Рівень сервісу, що надає агентство нерухомості «Олімп», не залежить від суми передбачуваної операції. Уважне ставлення і професіоналізм фахівці агентства виявляють, як щодо бажаючих орендувати недорогі квартири, так і щодо людей, які цікавляться придбанням елітної нерухомості. А в спеціалізованій базі квартир агентства знайдеться нерухомість на будь-який смак і достаток.

Професійний стаж фахівців агентства «Олімп» становить 5-15 років. Це люди, які стояли свого часу біля витоків ріелторської діяльності і продовжують успішно працювати на ринку нерухомості донині. Агентство нерухомості «Олімп» засноване у 2002 році. За 15 років сумлінної праці відкрито сім відділень агентства, а це є свідченням стабільності і успішності колективу та високої довіри клієнтів не тільки в межах області і України, а й за кордоном.

АН «Олімп» входить до складу Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України (АФНУ), Вінницького регіонального відділення АФНУ, є одним з засновників PRG – group. Підтвердженням високого рівня праці є цілий ряд перемог у конкурсах та брендах, серед них: конкурс «Бізнес-еліта Поділля 2006-2016 рр.»,«Народний бренд 2005-2016 рр.», «Імена, яким довіряють 2008-2016 рр.», лауреат щорічного загальноміського конкурсу ріелторських підприємств м. Вінниці «Золота дюжина 2013-2016 рр.».

Співпраця з компанією «Олімп» - це впевненість у завтрашньому дні, законне оформлення операцій, пов'язаних з нерухомістю. Вас чекає уважне і чутливе ставлення, а також необхідний комплекс послуг при покупці, оренді або продажу житлової та комерційної нерухомості.

У число ріелторських послуг, що надає компанія входять:

• сприяння у купівлі/продажі квартир і об'єктів заміської нерухомості (будинків, дач, котеджів, земельних ділянок та ін.);

• експертне визначення ринкової вартості об’єкта нерухомості;

• сприяння у купівлі житла з використанням державних програм;

• сприяння в обміну квартир і об'єктів заміської нерухомості;

• сприяння в оренді (здачі і зніманню) квартир і заміських будинків;

• послуги в сфері комерційної (нежитлової) нерухомості;

• терміновий викуп квартир і об'єктів заміської нерухомості;

• сприяння в приватизації об'єкта нерухомості (звичайної та термінової);

• юридичний супровід і реєстрація угод з нерухомістю;

• оформлення прав на об'єкти заміської нерухомості (введення будинків в експлуатацію, приватизація землі, кадастровий облік земельних ділянок, інше);

• робота з кредитами при купівлі житла;

• здійснює розселення працівників компаній;

• «Олімп» ідеальний помічник, якщо вас цікавить нерухомість на чорноморському узбережжі Болгарії. Ми надаємо повний спектр послуг по підбору, купівлі, продажу, оформленню апартаментів в наших комплексах. Ми керуємося принципами надійності, якості та доступності.

• будь-яка операція з нерухомістю є суворо конфіденційною - і це один з головних принципів роботи агентства.

 

Ми в соціальних мережах:

 

Вконтакті    Facebook

Директор Заремба В`ячеслав

Наші нагороди