Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Послуги агентства

Купівля, продаж і оренда нерухомості у Вінниці та передмісті


Вам необхідно купити, зняти, продати або здати в оренду квартиру? «Олімп» має в своєму розпорядженні найбільшу на ринку базу даних об'єктів нерухомості, які продаються, купуються або здаються в оренду в м. Вінниці. Наша база даних поповнюється і оновлюється щодня, завдяки прямим зверненням клієнтів, ексклюзивними договорами з продавцями нерухомості, а також шляхом моніторингу спеціалізованих видань про нерухомість і всіх доступних баз даних інформаційних агентств. Будинки, котеджі, дачі, земельні ділянки в Вінниці та Вінницькій області Бажаєте купити або зняти житло за містом? У структурі АН «Олімп» працює спеціалізований відділ заміської нерухомості, фахівці якого завжди готові запропонувати Вам широкий вибір будинків, дач і котеджів, які можна купити або взяти в оренду в околицях Вінниці. Також до послуг клієнтів нашої компанії база даних пропозицій щодо вільних земельних ділянок, виставлених на продаж або здаються в оренду в передмісті.

Комерційна нерухомість


Шукаєте вільне нежитлове приміщення? Ми були одними з перших, хто почав надавати професійні ріелторські послуги на ринку комерційної нерухомості Вінниці, і сьогодні висока кваліфікація експертів агентства дозволяє забезпечити Вам бездоганну якість і надійність наших послуг при проведенні будь-яких операцій з будь-якими об'єктами нежитлового фонду столиці. Невеликі і просторі офіси, приміщення під магазини, бари, кафе в Центрі та інших районах Вінниці, складські та виробничі приміщення - в кожному конкретному випадку фахівці агентства нерухомості «Олімп» допоможуть Вам підібрати і придбати, продати, зняти або здати в оренду даний об'єкт максимально швидко і за прийнятною ціною.

Експертна оцінка об'єктів нерухомості


При здійсненні будь-якої угоди з нерухомістю вкрай важливо виробити правильну і актуальну оцінку об'єкта. Однак сам процес оцінки є виключно складним. По-перше, оцінювач зобов'язаний досконально орієнтуватися в поточній кон'юнктурі і тенденціях віннницького ринку нерухомості в цілому. По-друге, він повинен уміти «побачити» і точно оцінити індивідуальні особливості кожного конкретного об'єкту нерухомості - ступінь зносу приміщення і будівлі, вартість всіх поліпшень і безліч інших факторів.

Повне юридичне оформлення угоди


Грамотний юридичний супровід операцій з нерухомістю - запорука Вашої впевненості і спокою у подальшому житті. Висококваліфіковані фахівці юридичного відділу АН «Олімп» є експертами в області нерухомості і здатні допомогти Вам у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних з купівлею, продажем або орендою квартири або іншого об'єкта. Всі клієнти нашої компанії, які звертаються для купівлі, продажу, оренди (найму) об'єктів нерухомості, можуть розраховувати на юридичну консультацію і повний юридичний супровід таких угод. Вартість цих послуг включена у вартість послуг компанії. При цьому однією з характерних особливостей роботи АН «Олімп» є постійний моніторинг будь-яких змін в українському правовому полі, таким чином, всі юридичні документи, використовувані нашою компанією, завжди відповідають останнім вимогам вітчизняного законодавства. Крім того, висновок і реєстрація договорів купівлі-продажу, оренди, найму квартир і офісів, рекомендації досвідчених юристів і інші послуги здійснюються з урахуванням специфіки кожної конкретної угоди, що гарантує Вам юридичну бездоганність всіх здійснюваних Вами операцій з нерухомістю ..

Послуги перекладача при оформленні угод з іноземними клієнтами


Якщо у Ваших іноземних клієнтів або партнерів виникає необхідність купити або зняти квартиру, апартаменти або офіс у Вінниці - Ви завжди можете сміливо рекомендувати їм звернеться в агентство нерухомості «Олімп». Ми готові надати професійні послуги всім нашим іноземним клієнтам, незалежно від того, якою мовою вони говорять.

Комплексна перевірка документів для покупців


Зокрема - перевірку права власності фактичних власників об'єкту, перевірку даних про число зареєстрованих осіб за адресою даного об'єкту і відсутності яких би то не було обставин, що перешкоджають реєстрації правомочною угоди купівлі-продажу квартири або іншого об'єкта нерухомості. Подібного пакету послуг з перевіркою автентичності документів органами МВС не пропонує сьогодні жодне інше агентство нерухомості Вінниці.

Укладання договорів на надання послуг з продавцями


Особливою гордістю нашої компанії є індивідуальна робота з продавцями, які укладають з АН «Олімп» договір на надання послуг, що передбачає проведення Агентством операцій з їх нерухомістю. Працюючи в повній відповідності з європейськими стандартами ведення ріелторського бізнесу, ми завжди прагнемо до встановлення тісних і довірливих відносин зі своїми клієнтами. Тому, підписавши відповідний договір з нашим агентством, Ви можете бути впевнені в тому, що для Вас будуть забезпечені краще на ринку якість сервісу і найбільш повний обсяг послуг по Вашому об'єкту.

Ексклюзивний фотокаталог


Зусиллями фахівців нашої компанії сформований і продовжує активно поповнюватися ексклюзивний фотокаталог об'єктів нерухомості Вінниці. Ми прагнемо до того, щоб кожен житловий і нежитловий об'єкт, з яким працює агентство нерухомості «Олімп», був сфотографований і внесений в нашу базу даних. Щоб підібрати для себе квартиру або інший об'єкт нерухомості, які Ви б хотіли купити або орендувати, Вам більше не потрібно їздити по місту, витрачаючи свій час на огляд приміщень, розташованих далеко один від одного. Тепер у будь-яку погоду і в будь-який зручний для себе час, не виходячи з власного будинку або офісу, Ви можете переглянути та оцінити безліч доступних варіантів прямо на екрані свого комп'ютера - у фотокаталозі агентства нерухомості «Олімп»!

Всі форми розрахунків


Облік індивідуальних побажань кожного клієнта - один з найважливіших принципів роботи АН «Олімп». Ми відкриті до будь-яких форм оплати, зручним для наших клієнтів, тому Ви завжди можете вибрати саме той варіант розрахунку, який найбільшою мірою відповідає Вашим інтересам.