Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

За комунальні борги розраховуємося нерухомістю

Підняття тарифів на комунальні платежі можуть спровокувати масові відмови населення сплачувати за комунальні послуги. Щоб уникнути такого розгортання подій влада може вдатися до відчуження житла за комунальні борги.

Як стверджують експерти за підсумками грудня 2014 року та січня 2015 року заборгованість українців за послуги ЖЕО становить біля 14 млрд. грн. За прогнозами після підняття тарифів заборгованість може вирости більше ніж в 2,5 рази.

Боротьба з несплатою за комунальні послуги може полягати в наступному: якщо оплата затримується на 30 днів, будуть розсилатися попередження та вимоги щодо термінової сплати боргів; якщо термін несплати перевищить 90 діб, ЖЕО матиме право подавати позов до суду задля вилучення майна з метою погашення боргів за рахунок його реалізації . Тобто житло буде продане через аукціон. З виручених коштів буде погашено борг за комунальні послуги, а на залишок буде придбано інше житло в будь-якій частині країни.

Що чекає нас за новим законодавством:

Буде надано можливість в письмовому вигляді оскаржити дії або бездіяльність державного виконавця як кредитору, так і боржнику.

Та залишається відкритим питання чи будуть зацікавлені виконавці у стягненні мільйонних боргів, де взятки перевищують премію за виконану роботу.

Інші новини