Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

З грудня 2018 року в Україні нові вимоги до теплоізоляції фасаді

У нових державних будівельних нормах прописано введення європейських вимог до енергомодернізації фасадів будівель.

Як стало відомо, 1 грудня 2018 року наберуть чинності ДБН В.2.6-33: 2018 «Конструкції зовнішніх стін з фасадною теплоізоляцією. Вимоги до проектування». З їх введенням українці зможуть економити до 15% теплової енергії щорічно.

Про це розповів заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе. «Сучасні технології та матеріали для теплоізоляції фасадів дозволяють економити на опаленні. Така практика ведеться у більшості країн Європи. Ми взяли цей досвід за основу і під час поновлення ДБН для фасадної теплоізоляції та привели у відповідність до європейських вимог по проведенню таких заходів. В цілому це близько 3 млрд. грн економії за умови термомодернізації 3% всіх будівель щорічно. Що дозволить на 15-20% підвищити термін експлуатації будівель. Якщо зараз приблизний термін експлуатації становить 100 років, то заходи щодо теплоізоляції фасадів продовжить його на 20 », - зазначив чиновник.

ДБН поширюються на проектування конструкцій зовнішніх стін з фасадною теплоізоляцією житлових, громадських і промислових будівель і споруд при новому будівництві, реконструкції і капітального ремонту (термомодернізації) з урахуванням вимог «Технічного регламенту будівельних виробів, будівель і споруд» та ДБН В.1.2-11-  2008 року «Основні вимоги до будівель і споруд. Економія енергії".

Інші новини