Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Перерахунок субсидій у 2018 році

субсидія

Споживачі, які отримують державну допомогу на оплату житлово-комунальних послуг, повинні інформувати органи соціального захисту населення про зміни в складі сім'ї. Як інформують на сайті teplo.gov.ua, після нарахування державної допомоги з оплати ЖКП, субсідіанти повинні повідомляти таку інформацію:

- склад зареєстрованих осіб у житловому приміщенні - хто виписався або прописався;
- соціальний статус членів сім'ї - хто звільнився або влаштувався на роботу, вийшов на пенсію;
- вчинення одноразової покупки на суму понад 50 тис. грн;
- кількості комунальних послуг, які споживаються - зміна системи опалення, відмова від гарячого водопостачання.

Якщо в домогосподарстві відбулися зміни, інформацію слід надавати протягом місяця до органів соціального захисту населення. Дані потрібно повідомляти особисто, пред'явивши документи, що підтверджують зміни.

«Після уточнення інформації відбудеться перерахунок розміру житлової субсидії. При збільшенні кількості зареєстрованих осіб, в залежності від соціального статусу і доходів людини, який прописався, субсидія на сім'ю може бути збільшена або зменшена. Відповідно до формули розрахунку субсидії, розмір допомоги залежить від сукупного доходу сім'ї: чим більша кількість членів сім'ї та її сукупний дохід, тим менше компенсація держави за комунальні послуги і навпаки », - йдеться в повідомленні teplo.gov.ua.

Як дорогі покупки впливають на нарахування субсидії

Головним критерієм, який впливає на нарахування субсидії, виступає покупка на суму понад 50 тис. грн. При цьому, визначені наступні випадки коли дорога покупка не впливає на нарахування компенсації:

- дороге лікування;
- оплата навчання дитини;
- придбання єдиного житла.

У цій ситуації рішення про нарахування державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг приймає комісія з питань соціального захисту населення, створена при органах місцевих рад.
Якщо сім'я зробила покупку, що перевищує 50 тис. грн в період отримання субсидії, безповоротну державну допомогу у сплаті ЖКП їй не припинять надавати. Факт такої покупки впливає на право призначення субсидії на наступний термін.

Інші новини