Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Які доходи будуть враховуватися при розрахунку субсидії на опалювальний період 2017-2018 років

Які доходи будуть враховуватися при розрахунку субсидії


У 2017 році в Україні змінили принцип нарахування субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

Як стало відомо, при нарахуванні субсидії на опалювальний період 2017-2018 рр. розмір компенсації буде розраховуватись виходячи з доходів, які споживачі отримували в I і II кварталах поточного року. Така норма прописана в постанові Кабміну № 609 від 18 серпня 2017 року. Перепризначувати державну допомогу на оплату ЖКП у зимовий період почали з 1 жовтня поточного року.
«При нарахуванні субсидії на неопалювальний сезон доходи будуть враховуватися за III і IV квартал 2017 року», - йдеться на сайті teplo.gov.ua.

В уряді України обіцяють вирішити проблему через яку споживачі своєчасно не отримали компенсацію на льотний період. Причиною ситуації, що склалася чиновники називають неможливість фіскальної служби вчасно надати інформацію про доходи громадян за I квартал поточного року.

Як отримати субсидію, якщо в приміщенні проживають не всі зареєстровані особи.

Споживачі, в житлових приміщеннях в яких прописані, але фактично не проживають, можуть оформити субсидію без урахування доходів прописаних. Наприклад, прописані, але не проживають діти, які навчаються в іншому місті. У Кабміні повідомили, що оформити субсидію в таких випадках можна виходячи з кількості фактично проживають споживачів. Для цього необхідно в декларації при оформленні субсидії в розділі «склад сім'ї» вказати членів сім'ї, які зареєстровані, але фактично не проживають з субсідіантом. Необхідно написати - «зареєстровані, але не проживають».

Також слід подати заяву з проханням розгляду комісією питання про нарахування компенсації відповідно до кількості фактично проживають споживачів. Щоб документ був розглянутий, необхідно пред'явити довідку про підтвердження не проживання осіб в житловому приміщенні, наприклад:
- про місце роботи в іншому населеному пункті;
- про навчання в іншому населеному пункті;
- про перебування на лікуванні.

На підставі цієї заяви Управління соціального захисту направляє державного соціального інспектора до заявника. Він в свою чергу, приходить, перевіряє і складає акт. Далі в органи соціального захисту готують подання на комісію. І комісія приймає рішення: призначити субсидію, скажімо, не на п'ять чоловік, а на трьох », - йдеться в повідомленні прес-служби уряду України. Рішення комісії є обов'язковим для виконання житлово-комунальними підприємствами. Субсидія повинна нараховуватись на кількість фактично проживаючих осіб в приміщенні. При розрахунку компенсації враховуються доходи тих, хто проживає в квартирі або будинку.

Інші новини