Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Які будівництва перевірять в Україні в 2018 році

Українські забудовники отримали можливість дізнатися, про заплановані перевірки на їх будівельних майданчиках, про ті будівництва, які відвідає інспекція ДАБІ.

 

Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ) України відкрила онлайн-доступ до списку будівельних об'єктів, на яких заплановані перевірки в 2018 році. Про це повідомила прес-служба відомства. Як з'ясувалось, в список включено більше 3728 записів про заплановані заходи. Даний список опублікований у відкритому доступі на сайті Інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду / контролю (ІАС). Список складений в результаті приєднання ДАБІ до програми по вдосконаленню планування заходів держнагляду, який впроваджує «Офіс ефективного регулювання» BRDO. Станом на 16 квітня цього року в базу даних модуля планування заходів держконтролю надійшли дані 24-х регіональних управлінь ДАБІ.


За словами голови ДАБІ Олексія Кудрявцева, взаємодія бізнесу і контролюючих органів направлено на досягнення високої якості і безпеки об'єктів будівництва в Україні. «Сьогодні основним пріоритетом роботи ДАБІ стало не покарання порушників, а запобігання порушень в сфері будівництва, інформаційно-консультативна діяльність», - сказав він. Голова BRDO Олексій Гончарук високо оцінив співпрацю ДАБІ та BRDO: «З моменту підключення ДАБІ пройшло трохи менше тижня, але вже зараз в системі можна знайти інформацію про більш ніж 600 перевірок».

Інші новини