Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Як захистити квартиру від сонячних променів

Багато хто любить прокидатися вранці від теплих сонячних променів. Але коли сонце заливає всю квартиру променями, хочеться сховатися в тінь. Захищати своє житло від прямих сонячних променів нескладно, але про це слід подбати завчасно. Ми підібрали п'ять найпростіших і ефективних способів захисту будинку від прямих сонячних променів.

Жалюзі. Горизонтальні дерев'яні жалюзі будуть не тільки захистом вікна від сонця, але і доречним прикрасою інтер'єру кімнати. Вони легкі, не вимагають багато місця, їх швидко можна підняти або зовсім зняти. При бажанні можна вибрати жалюзі будь-якого кольору і ширини. Якщо потрібно затінити простору лоджію або засклений балкон, жалюзі - це найкраще рішення.

Віконниці. Це варіант для тих, хто вважає за краще максимально затінені кімнати. Через закриті віконниці денне світло не потраплятиме в приміщення. Зовнішні віконниці прикрашають вікно зовні і не вимагають додаткового місця в кімнаті. Але слід врахувати, що для функціонування внутрішніх віконниць необхідно вільний простір в приміщенні.

Довгі штори і тюль. Довгі важкі хвилясті штори з атласу, шовку або тюль з легкого льону служать ефективним перешкодою для проникнення сонячного світла в кімнату. У той же час в приміщенні буде вистачати денного світла.

Австрійські і римські штори. Це одні з найбільш елегантних штор серед існуючих. Австрійські штори, наприклад, прикрашені подобою воланів, бахроми, плавних хвиль і вишуканими вигинами по нижньому краю. Головна перевага - зручність користування. Їх легко можна підняти і опустити, регулюючи навіс. Такі штори можна зшити з будь-якої тканини - від шовку і льону до важкого атласу або оксамиту.

Римські штори в розгорнутому вигляді представляють собою рівне полотно тканини. Але при їх підйомі формуються горизонтальні складки.

Скло-хамелеон. Своєрідне смарт-скло (електрохромне скло) може скласти конкуренцію традиційним штори, тюлі та жалюзі. Такі скла здатні змінювати оптичні властивості, наприклад, не пропускати світло і тепло. Якщо вікно оснащене такими «розумними» стеклами, вранці воно повністю прозоро, вдень - відштовхує прямі сонячні промені, а ввечері - непроникно для поглядів з вулиці.

Інші новини