Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Як вибрати хорошого ріелтора?

Так само, як вибирають постачальника будь-яких послуг, від медичних і адвокатських до перукарських та ремонтних:

1. за власними відчуттями, на рівні «подобається - не подобається він/вона мені», причому буквально за перші три-п'ять хвилин спілкування з агентом,

2. за рекомендаціями і відгуками тих людей, яким ви довіряєте.

 

Всі інші ознаки (сертифікати, свідоцтва та інші папірці в рамочках, всякого роду членства і нагороди, кількість співробітників та офісів ...) - до якості послуги мають непрямий стосунок. Якщо Ви помилилися з названим вище двома основними ознаками, то у вас буде шанс навчитися на своєму досвіді.

Зазначемо два аспекти:

• Носій ріелторської послуги, який Вам сподобався, і якого Ви найняли (тобто пообіцяли заплатити гроші і підписали договір) для надання допомоги у вирішенні свого питання на ринку нерухомості, повинен виправдовувати вашу ексклюзивну довіру з перших хвилин співробітництва до повного завершення угоди. Правильно надана послуга - це коли ви розлучаєтеся з великою сумою комісійних без жалю, з вдячністю цьому професіоналу, пишете йому відгук і починаєте рекомендувати його своїм друзям. Принагідно ви звернетеся знову ж до цієї людини, скільки б років не пройшло, і під яким би брендом він/вона не працював. Професійна ріелторська послуга дуже персоналізована. Її справжня суть - це приватне підприємництво.

 

• Мотиви і потреби у кожного клієнта індивідуальні, вони можуть дуже серйозно відрізнятися. Відповідно, одному важливо, щоб його не турбували зайвий раз, він готовий навіть віддати ключі від квартири ріелтору і чекати запрошення до нотаріуса для підписання договору купівлі-продажу. Другий не засне, якщо ріелтор не подзвонив йому ввечері і не відзвітував про виконану сьогодні роботі. Не треба забувати також, що послуги з купівлі і з продажу нерухомості відрізняються одина від одної в своїй суті, багато досвідчених ріелторів вже почали на цьому спеціалізуватися.

 

Тому з'ясовуйте подробиці у ентузіастів, які вам рекомендували звернутися саме до цієї людини. Крім того, не соромтесь докладно формулювати свої потреби, ставити незручні питання агенту, уточнювати, що саме він буде робити, щоб задовольнити вашу потребу на ринку нерухомості. А потім візьміть паузу і подумайте: може вам здається, що ви і самі це все зробите, може, немає сенсу платити комісійні, які вам, навіть після роз'яснень, здаються невиправдано великими? Може, ваш досвід достатній, щоб не навантажувати нікого своїми проблемами? Тоді подякуйте ріелтору, візьміть у нього візитівку і йдіть. Він не зміг вам продати свою послугу. Почніть здійснювати купівлю або продаж самостійно, без ріелтора. Подивіться самі, що з цього вийде. Може, вам сподобається, і ви зміните професію. Хороший ріелтор це той, який перед початком роботи по задоволенню вашої потреби на ринку нерухомості настільки вам сподобався, і настільки переконливо продемонстрував переваги роботи саме з ним, що вам вже не хочеться шукати нікого іншого. Тому що ви зрозуміли, що самі зробите цей складний комплекс робіт гірше, ніж він, і, власне, тільки виграєте, скориставшись його послугами.

Інші новини