Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Як стильно прикрасити будинок дарами осені

Осінь багата квітами, фруктами, овочами і злаками. Багато з цих дарів можна використовувати в оздобленні будинку, створюючи неповторні предмети декору і привносячи в своє житло шарм.
Ми вибрали найбільш стильні та оригінальні способи прикрасити будинок в період золотої осені.

Шишки

Вироби з шишок внесуть веселу нотку в атмосферу дитячої кімнати. Розставлені на підвіконні смішні фігурки птахів, білок, мишок пожвавлять навіть самий строгий інтер'єр, а дітям подарують радість. Звичайні шишки легко перетворюються на справжні авторські іграшки!

Ягоди

Стигла калина, червона і чорноплідна горобина - відмінний матеріал для яскравих і стильних предметів декору. Можна змайструвати з грон цих ягід букети, вінки, ікебани. А можна і у досить лаконічному стилі зробити прикраси, наприклад, оформити композиції з осінніх ягід у вазі, глиняному горщику або прозорому тераріумі. Ефектно виглядатиме червона і чорноплідна горобина в вінку на двері або каміні, в яскравому букеті на столі і підвіконні.

Колосся

Злакові культури - це не тільки показник відмінної врожаю, а й ненав'язливе прикраса вітальні, кухні або тераси. Злаки - окремий всесвіт для декору. Тугі в'язанки довгих колосів пшениці, вівса і жита, безсумнівно, доречний, стриманий і дорогий декор будинку.

Ікебана

Це прикраса зі змістом. Такий предмет декору можна створити з квітів,листя, колосів і гілок дерев, прикрасивши стрічками або грубим шпагатом.

Овочі та фрукти

Свіжі осінні фрукти і овочі - яблука, груші, гарбуз, фізаліс, ріпчаста цибуля, часник, кукурудза і патисони вигідно будуть виглядати у сучасному інтер'єрі. Восени сезонних плодів вдосталь. Можна використовувати їх в оформленні стильного кошика або невеликого капшо. Такий предмет декору доречний на веранді, у вітальні і на святковому столі. Початки кукурудзи можна попередньо висушити і розфарбувати різними кольорами, зв'язати яскравими атласними стрічками і розставити яскраві «конструкції» по дому.

Інші новини