Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Як позбутися від тарганів еко-методами

Якщо у вашому будинку завелися таргани, їх необхідно знищувати відразу радикальними методами. Перш ніж купувати хімічні засоби, спробуйте винищити прусаків екологічно чистими способами.

 

Борна кислота 

Це засіб - перший в списку ефективних засобів у боротьбі з тарганами. Борна кислота безпечна для людини, але смертельна для комах. Потрапивши в травний тракт таргана, кислота паралізує його нервову систему, і він помирає від задухи.

1-й спосіб. Порошок борної кислоти потрібно розсипати там, де ви бачили тарганів або по їх передбачуваним стежками. Так порошок прилипне до тулуба комахи, а потім потрапить в шлунок.

2-й спосіб. Борну кислоту можна додати в їжу для тарганів. Потрібно змішати порошок кислоти з кашею, яєчним жовтком, крихтами печива або цукром і залишити приманки там, де з'являються таргани.

Нашатирний спирт

Це засіб має агресивний запахом, який не переносять таргани. Комахи стрімко тікають з місць, де стикалися з нашатирем. Щоб «захопити» максимальну площу впливу на комах, необхідно додати нашатир в воду для миття підлоги, стін і стель.

Пастка

Це спосіб ефективний, якщо тарганів в квартирі небагато. Необхідно спорудити імпровізовану пастку, перерізавши пляшку навпіл. Потрібно змастити внутрішні стінки пляшки маслом, жиром або будь-яким кремом і покласти на дно приманку - крихти хліба, цукор або варення. Таргани спустяться за частуванням, а вибратися по слизьким стінкам не зможуть.

 

Профілактика появи тарганів в будинку

1. Порядок і чистота. Це головна запорука того, що таргани обійдуть стороною вашу квартиру. Необхідні регулярні прибирання в самих затишних куточках, миття підлоги, стін, чистка кухонних ящиків і полиць. Не залишайте брудний посуд в раковині на ніч.

2. Герметичні ємності для продуктів. Якщо у вашому будинку немає розсипаних крихт, що лежать на столі розрізаних фруктів і відкритих консервів, то і таргани НЕ заведуться.

3. Регулярно виносите сміття. Залишати пакет зі сміттям в шафі під мийкою або біля дверей все одно що запрошувати цих комах до себе. Користуйтеся відром для сміття з герметичною кришкою.

4. Ліквідація протікання. Без води таргани не можуть прожити довше дня. Тому потрібно усувати течі в бачку унітаза, раковинах, на стиках труб, як тільки ви їх виявили. Необхідно насухо витирати стіни і підлогу у ванній кімнаті після прийняття душу і кухонні столи після трапез.

5. Усунення тріщин. На стиках стін, в кутах, на стелі і в підлозі часто утворюються мікротріщини. Їх необхідно зацементувати або закрити дрібною густою сіткою, щоб таргани не потрапили до вашого помешкання.

Інші новини