Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Як позбутися від конденсату і інею на вікнах взимку

Взимку через різницю температур і вологість всередині і зовні приміщення, на вікнах утворюється конденсат, який в холоді замерзає і перетворюється в міцний шар інею. Що потрібно робити, щоб вікна не замерзали взимку при низькій температурі на вулиці і інтенсивному опаленні в квартирі.

Як і чому з'являється конденсат на вікнах

Якщо температура в квартирі становить +25, а вологість - 50%, слід вибрати в першому рядку, наведеної таблиці нижче, «25» а в першому стовпці - «50». На перетині чисел знаходиться «13,9», що є температурою точки роси. Це означає на предметах, температура яких становить + 13,9 ° С і нижче, буде утворюватися конденсат. Щоб цього не відбувалося, потрібно нагріти простір біля вікна або зменшити вологість у квартирі, щоб точка роси опустилася.

Як позбутися від конденсату на вікні

1. Використання електрики. Щоб усунути конденсат, необхідно використовувати фольгу, нехромову нитку або струмопровідну плівку, які працюють під напругою в 12-24V і кріпляться по периметру вікна.
2. Автохімія. Щоб вікна не запотівали, слід використовувати спреї і антизапрівач для скла в автомобілях. Для цього спочатку потрібно помити і висушити вікна, після чого нанести засіб.
3. Палаючі свічки. Усунути конденсат на вікнах допоможуть розставлені на підвіконні запалені свічки. Від них буде виходити тепло, і повітря біля вікон буде прогріватися.
4. Вентилятор. Щоб створити рухливий потік повітря біля вікна, необхідно включити вентилятор на мінімальну швидкість і направити його на скло вікон.
5. Конвекційні екрани. Це пластини, що фіксуються до підвіконня і направляють тепле повітря від радіатора до вікон.
6. Провітрювання. Щоб забезпечити повітрообмін в приміщенні і збалансувати вологість, необхідно регулярно провітрювати кімнату.
7. Прибрати рослини. Якщо в кімнаті сиро, слід прибрати домашні рослини подалі від вікон, щоб не підвищувати вологість.

Норми вологості в квартирі

Як позбутися від конденсату на заскленій лоджії

1. Позбутися від вологості і збалансувати опалення. Це можна зробити, розмістивши на лоджії систему опалення. Але варто пам'ятати, що робити це дозволяється лише в тому випадку, якщо лоджія утеплена зовні.
2. Не сушити одяг на балконі. Розвішаний на балконі мокрий одяг істотно підвищує вологість і температуру. Конденсат утворюється через надлишок вологи в теплому приміщенні і випадає на найхолодніші предмети - в даному випадку - поверхня вікон.
3. Збалансувати вентиляцію. На балконі і в кімнаті не повинно бути щілин, з яких надходить холодне вуличне повітря.

Слід перевірити стіни на продувність за допомогою запальнички. Якщо полум'я коливається, значить, має місце продування. Щоб усунути цю проблему, слід заклеїти всі щілини малярським скотчем, який легко відклеюється і не залишає слід.

Інші новини