Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Як підготувати квартиру до опалювального сезону

Як підготувати квартиру до опалювального сезону

У компанії ПАТ «Обленерго» розповіли, як підготувати квартиру до опалювального періоду та зберегти дороге тепло в приміщенні. 

У 2016 році в столиці тепло подорожчало на 90%. В опалювальному сезоні 2017-2018 рр. в Києві ціна централізованого теплопостачання в однокімнатній квартирі склала більше 60% сумарної вартості житлово-комунальних послуг за один місяць.

Як стало відомо, прості заходи з підготовки житлового приміщення до опалювального періоду дозволять зберегти тепло в квартирі і зменшити тепловтрати на 20-50%. Ці заходи не допоможуть знизити вартість теплопостачання, але дозволять підвищити температуру в квартирі і не оплачувати тепло, які буде втрачено.

У ПАТ «Обленерго» рекомендують споживачам виконати наступні заходи щодо зниження втрат тепла в квартирі:

  1. Необхідно ліквідувати всі щілини навколо дверей і вікон, заклеївши їх, так можна зберегти 20% тепла.
  2. Слід усунути щілини біля електричних розеток, вимикачів люстр і світильників. Це можна зробити за допомогою спеціальних матеріалів-ущільнювачів.
  3. Не закривати батареї шторами, меблями або декоративними решітками.
  4. Тепло втрачається через підлогу, тому слід постелити килим.
  5. Замінити старі вікна на металопластикові. Це дозволить знизити втрату тепла на 50%. Найбільш енегроеффективними склопакетами є ті, в яких проміжки між склом заповнені інертних газом аргоном.
Інші новини