Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Взаємодія ріелтора з власником

Система взаємодії ріелтора з власником, яка вже використовується у багатьох країнах, саме набирає популярності в Україні. Це системи ексклюзивної роботи ріелтора з власником на основі прозорих, обумовлених при підписанні договору на послугу, комісійних. Така система передбачає співпрацю всього ріелторського співтовариства з продажу підготовленого і правильно поставленого  на ринку об'єкта. При цьому покупець не платить ніяких комісійних ріелторам, оскільки вони вже включені в кінцеву ціну об'єкта, яку він і бачить в рекламі. Це тисячолітня логіка продажів в силу різних причин практично не дотримується сьогодні на пострадянському просторі. Що  і призвело до катастрофічного падіння іміджу такої важливої та відповідальної послуги, як ріелторська. Саме зараз, під час кризи, коли найбільш затребувані послуги з продажу нерухомості, є шанс відродити довіру і повагу до цієї професії, яка вважається авангардом приватного підприємництва в силу обсягів, складності і значущості об'єкта продажу.

Отже: у хорошого ріелтора є досвід роботи з подібними об'єктами, він знає всі аналоги і може професійно оцінювати переваги і недоліки вашої нерухомості. Він чесний з вами, а не говорить вам те, що ви хотіли б почути (це вірна ознака невдахи, невпевненого агента, такий вам не потрібен!). Він дає вам рекомендації з передпродажної підготовки об'єкта, з безпеки, по спілкуванню з покупцями, які вийшли  безпосередньо на вас та іншими агентами (завдання яких одне - збити ціну об'єкта). Він володіє інструментами маркетингу і реклами, основами юриспруденції, фінансування угод і оподаткування або, по меншій мірі, рекомендує вам перевірених фахівців з цих питань. Він вміє коректно працювати з запереченнями та емоціями покупців (ця навичка в будь-якій сфері торгівлі відпрацьовується роками, а в продажу нерухомості і поготів!).  Багато чого ще повинен вміти робити носій ексклюзивної ріелторської послуги (неважливо - індивідуальний працівник чи підприємець або велике агентство з купою філій). Наполегливо шукайте такого професіонала, це дуже важливо, адже, врешті-решт, саме його зусилля і приведуть до продажу вашого об'єкта нерухомості по максимально можливої ​​на ринку ціні!

Яка вартість послуг ріелтора?

Якщо вам пощастить, і ви знайдете такого Ріелтора (треба постаратися і витратити певний час на спілкування з різними представниками цієї професії), то питання про розмір його комісійних вже не буде підійматись. Запевняю вас - ви після угоди з задоволенням заплатите зазначені відсотки комісії, тому що будете впевнені - ви виграли від співпраці з ним. Сьогодні торг з нерухомості може досягати і 10 і 15%, часом, за деякими сегментами ринку землі і приватних будинків - багато більше. Звані професійними ріелторами відсотки (зазвичай 5-6%) тьмяніють у порівнянні з тими грошима, які ви можете втратити при неадекватних діях і торгах. Хороші нечисленні фахівці завжди затребувані, особливо в складні для ринку часи. Демпінгувати справжній ріелтор не буде, працювати “на авось”, з невмотивованим клієнтом, теж. Він ніколи не погодиться на таку постановку задачі: «Ви попродавайте, а там ми подивимося». Він чемно передасть вам свою візитку і щиро побажає удачі. Тому що знає, що ви до нього повернетеся! І не пошкодуєте про це!

Інші новини