Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Вплив курсу долара на ринок нерухомості

Вплив курсу долара на ринок нерухомості

Як стверджують аналітики, зараз на ринку нерухомості спостерігається достатньо велика активність покупців. Причиною такого попиту на ринку являється високий рівень недовіри українців банкам, а тому найкращим способом збереження власних заощаджень є придбання житла.

Незважаючи навіть на коливання долара, українці не припиняють пошуки житла. Якщо порівняти, то активність на ринку нерухомості  на 30%, ніж у лютому минулого року. То все ж є одно досить вагома проблема, а саме: продавці з покупцями не можуть досягнути згоди про продаж на рівні торгів.

Ще недавно торг коливався в межах 7-8% від вказаної вартості в доларах. До середини минулого тижня відсоток торгу збільшився до 10-15%.

Експерти стверджують, що продавці та покупці зможуть зорієнтуватися з ціною тільки тоді, коли буде більш-менш стабільний курс валют. Саме закріплення гривні на певному рівні, сприятиме збільшенню активності на вторинному ринку.

Валютні коливання позначилися і на первинному ринку. Подорожчання будівельних матеріалів змушує забудовників піднімати вартість квадратного метра в новобудові. З попередніми підрахунками зростання цін може становити 10-15% в першому кварталі 2015 році. Тому для зацікавлення нових клієнтів будуть використовуватися дисконтні пропозиції. На разі попит поділився на 50 на 50 між первинним та вторинним ринками.

Зараз набуває популярності купівля нерухомості для подальшої її здачі в оренду. Попит на оренду житла, а також ціни  в гривні продовжують збільшуватися. Здебільшого попит збільшується за рахунок переселенців з Донбасу.

Інші новини