Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Декорування стіни у ванній без кахелю.

Керамічна плитка у ванній кімнаті - традиційне дизайнерське рішення.  Це зручно, практично, різноманітно і гарно. Але це не єдиний варіант оздоблення стін, адже існує ще кілька способів ефектно декорувати порожню стіну.

Ванна кімната - найбыльш «підступне» выдносно вологості місце в квартирі. Тут часто на стіни потрапляє гаряча вода і тут же бризкає холодна, утворюється пар і постійно присутнє вологе повітря.

Стіни у ванній кімнаті повинні бути облицьовані матеріалом, який відповідає таким вимогам:

- вологостійкість;

- зносостійкість;

- міцність і «витривалість» до механічної і хімічної чистки;

- естетичність.

 

Скло.

Перерахованим вимогам відповідає не тільки давно відома всім плитка.  Наприклад, в душовому боксі можна використовувати скляні стінові панелі. Мінімалістичний скляна мозаїка в душовій зоні буде схожа на ефектну декоративну плитку.

 

Декоративна штукатурка.

Сучасна декоративна штукатурка характеризується вологостійкістю і довговічністю покриття.

Головна перевага декоративної штукатурки в тому, що її можна використовувати у вологих приміщеннях.  Вона захистить стіни ванної кімнати від постійного впливу вологи, поширення грибка і цвілі.

Декоративна штукатурка буває різноманітною за відтінками і фактурою.  Їй не страшна волога, грибок, відколи, водяний білястий наліт.

 

Фарбування стін.

Спеціальна фарба для стін у ванній не псується від впливу води. Але не слід плутати її з «миється» фарбою.

 

Вологостійкі шпалери.

У світі ремонту, дизайну та декору давно існують шпалери, для яких постійна підвищена вологість не проблема. Спеціальні вологостійкі вінілові шпалери не вбирають водяну пару.  Щоб приклеїти такі шпалери, потрібно скористатися антигрибковим клеєм.

 

Вагонка і дерево.

Для оздоблення стін у ванній кімнаті можна використовувати натуральні дерев'яні стінові панелі, просочені воском і покриті лаком.  Водяний конденсат не буде накопичуватися на поверхні вагонки, якщо вибрати вертикальну.

 

Керамограніт.

Панелі з широкоформатного керамограніту доречні у ванній кімнаті. Це - аналог керамічної плитки, але більш тонкий, тендітний і широкоформатний.

Інші новини