Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Чому вигідно купувати нерухомість в Болгарії

Зараз досить багато будівельних компаній мають у своєму асортименті різні види нерухомості для продажу. І все більший попит викликає пропозицію купити нерухомість за кордоном, щоб мати можливість відпочивати у власному житлі, а не в готелі.

Останнім часом великий інтерес для придбання нерухомості викликає Болгарія, оскільки там присутні всі, необхідні для відпочинку, природні ландшафти: прекрасне Чорне море, з прекрасними пляжами; високі гори; великі річки, озера; і звичайно красиві курортні міста на морському узбережжі.

У самий великий сімейний курорт Болгарії - «Сонячний берег» ведуть різні шляхи, наприклад дорога від міста Бургаса, довжиною всього 35 км, або барвистий гірський серпантин від міста Варни, протяжністю 95 км. Найкрасивіші гори «Стара-Планіна» пролягають через всю країну і ділять її на північну і південну Болгарію, протяжність цих гір близько 400 км найвища вершина цих гір - Ботев (2376 м). Вигляд гір йдуть до моря прекрасний у будь-який час року. Добре в такому місці мати свій будинок або квартиру - правда?

При такому розмаїтті рельєфу місцевості, Болгарія також поєднує в собі різноманітність архітектури різних століть. Планомірне поліпшення і розвиток інфраструктури в курортному напрямку зробило курорти Болгарії дуже привабливими як для туристів, так і для великого числа іноземців, які захотіли вкласти свій капітал в нерухомість і придбали його саме в цій країні.

Адже на болгарській землі ще безліч цікавих місць. Можна розповісти про найкрасивіших лижних курортах в горах, які відкриваються взимку, вони оточені хвойними лісами. А влітку можна отримувати задоволення від чистого і п'янкого гірського повітря. Є в Болгарії і знаменита громада «Мінералні-лазні», у готелів цієї громади є чудове відміну від інших, там можна приймати мінеральні ванни не виходячи з номера.

Інші новини