Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Відсоток за послуги ріелтора в різних містах України: інфографіка

У кожному місті України виявлено різний розмір гонорару, який виплачується ріелтору при укладанні угоди купівлі-продажу житлової нерухомості. За результатами проведеного опитування з'ясувалося, що у всіх українських містах брокерам за виконану роботу виплачується гонорар в різних розмірах. Остаточна сума формується при індивідуальній домовленості між ріелтором і клієнтом.

 

В інфографіці наведено середній розмір гонорару, який виплачують покупці або продавці брокерам при підписанні угоди купівлі-продажу житлової нерухомості в різних містах України. Наведені показники можуть відрізнятися, оскільки про остаточний розмір комісії клієнт і ріелтор домовляються індивідуально.

 

Найбільший гонорар брокерам залишають покупці нерухомості в Києві - від 2 до 6% від вартості покупки квартири. За послуги, що надаються агентом в столиці, в більшості випадків платить власник житла.

У Дніпрі, Сумах, Харкові, Луцьку, Чернівцях, Львові, Одесі та Чернігів покупці залишають ріелторам від 2 до 5% від вартості квартири. Про остаточний розмір комісії агент і клієнт домовляються зазвичай індивідуально. По даними агентств нерухомості, дещо менший гонорар ріелтору виплачують покупці у Вінниці, Рівному, Миколаєві, Полтаві, Херсоні, Черкасах та Кропивницького - від 3 до 4% від вартості житлової нерухомості.

 

Як з'ясувалося, в Ужгороді, Івано-Франківську та Тернополі послуги брокерів оцінюються в розмірі 3% від ціни на квартиру. Остаточний розмір комісії агенту формується на підставі домовленості між ним і клієнтом. В результаті опитування самі мінімальні показники виявлені в Житомирі, Запоріжжі та Хмельницькому. У даних регіонах гонорар ріелтору складає в середньому 2-3% від вартості квартири.

Інші новини