Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Вартість житла економ-класу в Україні

Зазвичай, найвища вартість оренди і купівлі помешкань спостерігається у великих містах з мільйонним населенням. Незмінним лідером тут є Київ, його доганяють Львів, Дніпро, Одеса і Харків. У Вінниці вартість житла економ-класу, звісно, нижча ніж в столиці, але входить десятку найвищих по країні.

 

Для отримання цих даних була взята середня ціна двокімнатної квартири на 60 квадратів в одній із новобудов по містам.

 

Найвищу ціну мають київські квартири, і економ-клас тут не виключення. Квартири в центрі столиці вартують приблизно 1`800`000 гривень. На околицях Києва бюджетна квартира вже буде коштувати в два рази дешевше близько 960 тисяч гривень.

 

Вартість двокімнатної квартири в центрі Львова стане майбутньому власнику в 1,57 мільйона гривень, тоді як подібні апартаменті на околиці міста обійдуться майже втричі дешевше, близько 540 тис. гривень.

 

Одеса, квартири в новобудовах центрального району обійдуться близько 1,39 мільйона кожна. Проте, тут ми не побачимо такої значної різниці у вартості житла в центрі і на околицях як у Львові. Квартира на переферії в курортномі місті обійдеться приблизно в 720 тис. грн.

 

Дніпро та Вінниця, житло у центральній частині обійдеться приблизно в 1,2 мільйона гривень. Рівнозначна за метражем квартира на околицях Дніпра стане в 690 тисяч гривень. У Вінниці вартість подібної квартири дешевша, і становить приблизно 450 тис. грн.

 

Вінниця і Львів показують найбільший розрив у цінах на нове житло у центрі та на околиці, практично в три рази.

Інші новини