Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

В Україні створять реєстр ріелторів

Протягом року в Україні планується створити та запустити в роботу Загальноукраїнський реєстр ріелторів на основі даних які будуть надані Спілкою фахівців нерухомого майна України (СФНУ). Таке рішення було прийнято на одному із з’їздів членів спілки яке відбулося в Києві. З часом даний реєстр може бути переданий в державне управління.

За словами Олександра Рубанова, президента  СФНУ, метою створення реєстру  є  підвищення професійного рівня людей, що працюють в сфері нерухомості до необхідного мінімума. Підвищити  свідомість ріелторів щоб вони могли більш якісно та фахово надавати послуги клієнтам.

Однією із головних умов формування реєстру є те що ріелтор повинен бути членом Спілки фахівців з нерухомості України (СФНУ).  Внесення ріелтора до Всеукраънського реэстру не впливатиме на вартість його послуг.

Створення Загальноукраїнського реєстру ріелторів стане ще одним кроком до легітимізації цієї професії в Україні, саме це зазначив президент Міжнародної федерації нерухомості  "ФІАБСІ-Україна" Олександр Бондаренко.

У Верховній Раді України в 2007 році  був зареєстрований проект закону "Про ріелторську діяльність". Таким чином влада намагалася врегулювати роботу ріелторів, законопроект передбачає сертифікацію і реєстрацію ріелторів в Україні.

Створення єдиного реєстру ріелторів  дасть можливість в майбутньому  позбутися «тіньових» ріелторів (маклерів). Такі зміни будуть сприяти розвитку сфери нерухомості, ринок ставатиме законодавчо врегульованим і безпечним.

Спілка фахівців нерухомого майна України, ініціюючи створення Всеукраїнського реєстру ріелторів, намагається встановити стандарти та кодекс етики для всіх ріелторі України.

Інформація про зареєстрованих ріелторів буде у вільному доступі в інтернеті. На разі інформації з реєстру ріелторів буде розміщуватися на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Інші новини