Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Трафарети і кордони в оформленні інтер'єру

Декоративні трафарети або наклеєні кордону - це розумний і недорогий спосіб надати вашим стінам новий вигляд. Для установки декоративної кордону на стіні потрібна робота по плануванню і підготовці. Ці 10 кроків проведуть вас через весь процес.

 

Крок 1: Вам потрібно спочатку подумати про те, де ви хочете, щоб кордон був на ваших стінах. Наприклад, ви хочете, щоб кордон йшов вздовж верхньої частини стін, як корона, обрамляла двері або вікно, вів до середини кімнати? Найкраще визначити, куди ви хочете помістити кордон, перш ніж почати процес.

Крок 2. Переконайтеся, що область, де ви розміщуєте кордон, чиста. Використовуйте мило і воду для очищення поверхні від бруду, павутини або всього іншого, що могло накопичитися на стінах. Чисті стіни гарантують, що кордони прилипне на шпалерах належним чином.

Крок 3: Як тільки ваша стіна буде очищена, вам необхідно купити відповідну кількість кордону. Використовуйте рулетку для визначення довжини вашої стіни або області, на якій ви будете клеїти.

Крок 4: Перед нанесенням кордону підготуйте поверхню за допомогою рідини для обробки стін, яка дозволить краще приклеїти до стіни.

Крок 5: При розміщенні кордону вздовж стіни запустіть лінійку над папером, щоб згладити будь-які заломи або бульбашки повітря.

Крок 6: Якщо вам потрібно вирізати будь-яку межу, використовуйте ножиці та ніж для паперу, щоб відрізати зайвий матеріал у важкодоступних кутах.

Крок 7: Використовуйте губку, щоб пройти по кордону, коли він уже знаходиться на стіні. Це дозволить позбутися від додаткової підготовки стіни при згладжуванні кордону.

Крок 8: Якщо ви працюєте з кутами, запустіть кордон за кутом, щоб перетнути іншу стіну.

Крок 9: Наступний шматок потім перейде безпосередньо поверх цього, усуваючи зазор в кутку.

Крок 10: Кордон швидко висохне, тому ви можете повернутися в кімнату для нормального використання.

 
Інші новини