Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Стабілізований мох: що це таке

Якщо говорити простою і зрозумілою мовою, то стабілізований мох - це мох, в якому залишені всі біологічні процеси. Якщо хочете, вважайте це кріогенної заморожуванням. У деякому роді можна і так сказати, так як в процесі стабілізації з рослини витягується вся рідина, а замість неї закачується спеціальний розчин, який начебто і залишає рослина в живих, але в той же час зупиняє в них все біологічні процеси. У процесі такої модифікації рослини навіть змінюють свої властивості і якості. Зокрема, натуральний мох набуває такі невластиві йому якості.

 

Еластичність і яскравість забарвлення, які не втрачаються протягом декількох років. На відміну від живого моху, стабілізований його аналог не потребує взагалі жодного догляду. Він абсолютно нешкідливий для людей і тварин та навіть має гіпоалергенні якостями. Це природний, екологічно чистий матеріал. Мало того, в процесі модернізації моху є можливість змінювати його забарвлення, що дає чимало можливостей для декорування приміщень. Разом з позитивними моментами процес стабілізації моху привносить в цей матеріал і деякі негативні якості. Зокрема, стабілізований мох можна поливати, він боїться морозів і прямого впливу сонячних променів - у світлій кімнаті з природним освітленням його термін служби скорочується практично вдвічі. Ну а в усьому іншому це досить привабливий на вигляд і приємний на дотик матеріал, який покликаний радувати око людини протягом тривалого часу.

 

Як застосовувати стабілізований мох в інтер'єрі

 

За великим рахунком, область застосування стабілізованого моху не така вже й велика і в більшості випадків зводиться до декорування приміщень - це горизонтальне і вертикальне озеленення. Не зрозумійте неправильно, але пів в чистому вигляді цим матеріалом не застеляють - ходити по ньому можна, але недовго, так як він не пристосований до таких навантажень. При горизонтальному озелененні його застосовують в якості декору для деяких інтер'єрних елементів - наприклад, його використовують для декорування живих куточків.

Інші новини