Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Скільки переглядів припадає на одну недорогу квартиру, перш ніж її орендують в різних містах України

У кожному місті України виявлено різну кількість переглядів, що передують здачі недорогої квартири в оренду.
З 2002 року всі нововведення і особливості на ринку нерухомості України постійно аналізуються і відслідковуються. В ході написання аналітичного огляду ми опитали професійних ріелторів України та з'ясували, скільки переглядів припадає на одну недорогу квартиру в кожній області країни.
За результатами опитування виявилося, що в кожному місті України абсолютно різну кількість переглядів житлової нерухомості, що передує здачі в найм.
Кількість переглядів квартир клієнтами перед орендою по регіонах України

 

В інфографіці зафіксована середня кількість переглядів недорогої житлової нерухомості квартиронаймачами, перед тим як хтось із них прийме рішення взяти її в оренду, в різних містах України. Показники можуть варіювати в залежності від вартості оренди і рівня попиту на житло.
Найбільша кількість переглядів, що передують здачі недорогих квартир в оренду ми виявили у Києві, Вінниці, Житомирі, Запоріжжі, Кропивницькому, Львові, Івано-Франківську та Черкасах. У цих регіонах квартира проглядається потенційними орендарями близько 7-8 разів, перш ніж її винаймають.
За даними фахівців, приблизно 6-8 разів дивляться квартиру орендарі в Дніпрі та Одесі, перед тим як хтось із них прийме рішення взяти нерухомість в найм.
Невелика кількість переглядів зафіксовано в Рівному та Сумах - всього 5-7.
Як з'ясувалося, найменшу кількість переглядів недорогого житла орендарями, перш ніж його знімуть, припадає на Чернігів і Тернопіль - в середньому від 4 до 7 разів.
За словами фахівців, основний попит орендарів в кожному регіоні України сфокусований на оренді недорогих одно- і двокімнатних квартир. Термін експозиції об'єктів за вигідною вартості становить в середньому 6-7 днів.

Інші новини