Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Ситуація на ринку нерухомості Вінниці літом 2018

Як розповів нам агент із продажу нерухомості Володимир Кучанський, ціни на квартири вторинного ринку нерухомості Вінниці в червні 2018 роки не змінилися, в порівнянні з попереднім місяцем. Потенційні покупці цікавляться як одно, так дво- і трикімнатним житлом в новобудовах. Квартири в багатоквартирних будинках старого житлового фонду залишаються менш привабливими для клієнтів. За даними агентств нерухомості, 70% покупців купують житло з чорновою обробкою. Експерт стверджує, що попит на такі квартири пояснюється їх вигідною вартістю. Об'єкти з готовим ремонтом вибирають клієнти, які не хочуть займатися оздоблювальними роботами самостійно.

 

Найбільшим попитом користується житло з автономним опаленням та лічильниками енергоресурсів. Покупці у Вінниці цікавляться житловими багатоквартирними будинками, розташованими біля зупинок громадського транспорту та об'єктів соціальної та розважальної інфраструктури. Для 40% клієнтів при виборі житла важлива віддаленість будинку від місця роботи.

 

Власники квартир готові до торгу при продажу. Середній розмір знижки становить 3% від вартості житла. Термін експозиції об'єкта залежить від ступеня мотивації продавця здійснити продаж. Якщо ціна на квартиру відповідає ринковій, період продажу складе два місяці. Коли вартість житла перевищує ринкову, експозиція продовжується на невизначений термін. Перед тим, як купувати житло на вторинному ринку, покупці вивчають базу нерухомості міста. Ті, хто не можуть дозволити собі придбати, вважають за краще знімати квартири без посередників.

Інші новини