Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Щоб у квартирі було тепло

Приємно повертатись в теплу і затишну квартиру, особливо коли на вулиці холодно і погана погода. Але ж і витрачати чималі суми на опалення також не охота. Ми підготували для вас декілька цікавих пропозицій, які допоможуть зберегти тепло і кошти.

Якщо є можливість, поставте термостат. Він дозволить вам вручну налаштувати температуру в приміщенні в різний час доби. Наприклад, коли ви спите або на роботі, достатньо 18 градусів. А до моменту вашого пробудження або приходу з роботи він автоматично нагріє приміщення до 22 градусів або вище. Ця проста дія може заощадити вам від 5% до 15% в рік на рахунках за опалення. Використовуйте стельові вентилятори - направляйте тепле повітря донизу.

Ви ж пам'ятаєте шкільну програму? Тепле повітря завжди накопичується нагорі, холодне - зміщується донизу. Виправте такий стан хоча б в межах своєї квартири, використовуйте стельовий вентилятор. Він розжене повітря, тепле опуститься нижче, а там змішається з холодним. Це, звичайно, не повноцінна система опалення, але зайвий плюсик в нашу скарбничку боротьби за тепло. Заблокуйте прохід холодному повітрю через димар. 

Якщо ви живете в старому будинку, то цілком ймовірно, що у вас є димохід або камін. А його труба, між іншим, відмінний провідник холоду ззовні в вашу квартиру. Закрийте йому прохід за допомогою великої надувної кулі. Тільки на її кінці обов'язково повинна бути мотузка, щоб в разі необхідності можна було потягнути і витягнути кулю назад. Оберніть ковдрою нагрівач води. Це довше збереже воду гарячою, при використанні вовняного ковдри, наприклад, збігається як мінімум 25 відсотків тепла.  Також для цього згодяться старі обрізані зимові куртки, особливо «аляски». Все одно викинули б, а так прослужать ще, просто в іншому призначення. Тримайте чай теплим завдяки свічкам-нагрівачам. Такі продають в деяких магазинах для домашнього господарства, але зробити її можна і самому з квіткового горщика або фондюшниці. Або просто знайти велику арома-свічку, тоді у нас буде не тільки теплий чай, але і приємний аромат у кімнаті або робочому кабінеті. Нагріти, до високої температури, чай таким способом, звичайно, не вийде, але підтримувати його вже теплим протягом довгого часу - запросто! Це краще, ніж кожен раз підігрівати остиглий напій перед тим, як налити собі чашечку.

Інші новини