Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Рослини, які забирають зайву вологу з повітря

Кімнатні рослини - це не просто затишок і краса в будинку. Вони вміють лікувати, усувати шкідливі мікроорганізми з повітря і врівноважувати вологість в квартирі. Ми розповімо вам про кімнатні рослини, які здатні усувати зайву вологу з повітря.

Спатифіллум
Цю рослину називають квіткою жіночого щастя і білим вітрилом за ніжні гострі квіти. Спатифіллум хороший не тільки ефектним зовнішнім виглядом, а й тим, що здатний поглинати зайву вологу з повітря і знищувати спори цвілі. Догляд: спатифиллум найкраще росте в приміщеннях з підвищеною вологістю. У процесі росту він поглинає вологу з повітря, таким чином, поповнюючи свої сили і нормалізуючи мікроклімат в кімнаті. Горщик спатіфілума доречно поставити у ванну кімнату при температурі від 18º С і постійної вологості. Освітлення не грає великої ролі для росту спатифиллума. Він добре уживется як на затіненій етажерці, так і на освітленому підвіконні. Важливо не ставити рослину на протязі і захищати від прямих сонячних променів.

Кавове дерево
Ця рослина екзотична для домашнього вирощування, а ще це корисне для нормалізації вологості деревце. Досвідчені садівники радять вибирати для будинку аравійське або конголезьке кавове дерево. Саме ці види дають сорти кави арабіка і робуста. Горщик з кавовим деревом можна поставити в дитячій кімнаті, де гигрометр показує підвищену вологість. Воно здатне швидко поглинути зайву вологу з повітря і не переборщити з цим завданням. Тобто, повітря залишиться в міру вологим, як це і потрібно організму людини. Догляд: кавове дерево звикло до регулярного поливу і помірного освітлення без потрапляння прямих сонячних променів. Тропічний гість любить свіже повітря і тепло. Оптимальна температура для утримання рослини - 22-25º C. Кавове дерево обожнює повітря з підвищеною вологістю і часті теплі обприскування листя. Якщо на вулиці жарко, в піддон рослині можна насипати трохи мокрої гальки. Кавове дерево необхідно рясно поливати круглий рік, але не допускати застою води в горщику.

Мирт
Ця рослина вважається символом миру і шанується як запорука молодості, бадьорості і сили духу. У квартирі він швидко відновлює мікроклімат, нормалізує вологість повітря і виділяє фітонциди для знищення мікробів. Догляд: мирт любить регулярний, але не рясний полив і прохолодний душ для листя. Не можна допускати, щоб грунт пересихав, але і застій води теж не допускається. Цікаво, що рослина може переносити протяги, тому його легко можна помістити на кухонному підвіконні, де часто провітрюється. Від потоку повітря мирт починає виділяти фітонциди, що знищують мікроби.

Інші новини