Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Правила оформлення субсидії після покупки або отримання в дар квартири

З 1 травня нинішнього року в Україні діє оновлений порядок нарахування державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг. Споживач, який подарував або передав майно у спадок, має право оформити державну допомогу на оплату ЖКП.

 

Відмовлять у нарахуванні компенсації тим, хто отримав такий подарунок або успадкував власність, оціночна вартість якого перевищує 50 тис. грн. У ст.  6 постанови Кабінету Міністрів України №848 значиться, що доходи і витрати споживачів аналізуються за 12 місяців до дати звернення за нарахуванням субсидії або її переоформленням на наступний період. На офіційному сайті teplo.gov.ua сказано: комісія з питань призначення субсидій, створена при органі місцевої влади, має право дозволити оформлення компенсації в індивідуальному порядку.

 

Чи не впливає на право отримати державну допомогу на оплату ЖКП наявність двох житлових приміщень.  Враховується дохід, який приносить майно. «Якщо сім'я придбала квартиру в кредит, то при визначенні права на субсидію враховується не тільки вартість всієї покупки, але і сума першого внеску.  При вартості вище 50000 грн, субсидія може бути призначена за рішенням комісії на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов проживання », - йдеться в повідомленні на сайті проекту teplo.gov.ua.

Інші новини