Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Як утримувати помешкання в чистоті

Як утримувати помешкання в чистоті

Ми підібрали кілька універсальних порад, слідуючи яким ви зможете без зайвих клопотів підтримувати своє житло в ідеальному стані кожен день і рідше згадувати про необхідність провести генеральне прибирання.

1. Доручіть це професіоналам

Ще пару років тому знайти прибиральницю для будинку було вкрай складно: допомогти в цьому могли лише рекомендації знайомих, або спеціальні клінінг-сервіси, які далеко не завжди працювали з фізичними особами та найчастіше пропонували не найкомфортніші, в тому числі і фінансові, умови співпраці.

 

Сьогодні ж до ваших послуг сотні приватних фахівців з клінінгу, з якими можна домовитися безпосередньо через різні онлайн-сервіси побутових послуг, причому на вигідних вам умовах. Це означає, що ви можете замовити якусь окрему послугу (чистку килима або меблів, миття вікон або холодильника), або комплекс робіт, необхідних саме у вашій квартирі. Особливо, це актуально коли потрібно прибрати нову квартиру перед заселенням.  Ще один плюс - можливість вибрати прибиральницю виходячи з ціни, прикладів робіт, рейтингу та відгуків попередніх замовників. Останнє особливо важливо, тому що, впускаючи незнайомої людини в свій будинок, хочеться бути впевненими в її репутації і чесності.
 

2. Позбавтеся від непотрібного мотлоху

Ми регулярно купуємо одяг, техніку і предмети для будинку, але, як правило, користуємося лише частиною з них. При цьому нам складно змусити себе викинути ту чи іншу річ: завжди знайдуться виправдання, чому саме це плаття потрібно залишити в гардеробі, а цей зламаний стілець ще стане в нагоді в господарстві. А тим часом, наші шафи забиті, а від однієї думки навести в них порядок кидає в тремтіння, і все це припадає пилом роками, віднімаючи нашу енергію (не дарма фахівці з фен-шую радять позбавлятися від речей, якими ми не користуємося протягом одного року). Не любите викидати речі? Не біда: продайте їх на «олкс» або через соціальні мережі, там завжди знайдеться покупець, якому якраз потрібен фен, який лежить у вас без діла.


3. Організуйте зберігання правильно

Якщо ваш одяг регулярно виявляється поваленої на спинці стільця замість того, щоб бути розвішаним на вішалках в гардеробі - прийшов час переглянути систему зберігання речей. Можливо, звичні шафи-купе просто не для вас: продайте свій і звільніть місце для парочки рейлів для одягу або модульних систем зберігання, які можна знайти в магазинах типу IKEA. Дешево, зручно і багатофункціонально!


4. Дізнайтеся, як прибирати в квартирі один раз

Якщо ви ще не чули про систему «КонМарі», а захаращеність - звичайний стан вашого житла, пора прочитати гучну книгу Марі Кондо «Магічне прибирання». Марі - найпопулярніший в світі консультант з наведення порядку і автор революційного методу, який допоможе вам робити прибирання всього один раз на тиждень. Крім того, автор книги обіцяє, що разом з порядком в квартирі ви наведете його і в своїй голові.

 

Інші новини