Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Первинний ринок чи вторинний?

Квартири, які вибирають покупці в обласних центрах України у 2018 році. Опитування показало, що більшість клієнтів вважають за краще купувати житло на первинному ринку нерухомості. Так, в 13-ти українських регіонах покупці вибирають квартири в новобудовах, в інших 9-ти - об'єкти в багатоквартирних будинках старого житлового фонду.

Найбільше число покупців, що віддають перевагу купівлі квартири в багатоквартирних нових житлових комплексах, зафіксовано в Чернівцях - 85%. У Києві, Харкові, Одесі, Житомирі та Тернополі 80% клієнтів зацікавлені в покупці житлової нерухомості на первинному ринку. Вибір покупців обгрунтований бажанням проживати в максимально комфортних і сучасних умовах. У Дніпрі, Львові, Вінниці, Ужгороді, Рівному, Полтаві та Херсоні клієнти вибирають квартири в новобудовах в 60-70% випадків. Покупців приваблює розвинена внутрішня інфраструктура нових багатоквартирних житлових комплексів. За даними агентств нерухомості, значно менше покупців купують житло на первинному ринку нерухомості в Івано-Франківську, Черкасах, Сумах, Миколаєві та Запоріжжі - 40%. Більшість клієнтів, в даних містах, цікавляться вторинним ринком.

За результатами проведеного опитування, мінімальні показники виявлені в Луцьку, Хмельницькому, Чернігові та Кропивницького. З'ясувалося, що ні більше 15-20% покупців в перерахованих вище регіонах вибирають квартири в новобудовах. Причиною низької зацікавленості в багатоквартирних нових житлових комплексах вважається прагнення клієнтів максимально економити кошти на покупку житла. Крім цього, в Кропивницького зведена мала кількість новобудов, тому купівельний попит у більшості випадків спрямований на об'єкти старого житлового фонду.

Інші новини