Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Недвижимость в Болгарии: качественно, надежно, доступно

Україна зараз переживає важкі часи. Нестабільна економічна ситуація спонукає українців думати, яким чином краще зберегти свої заощадження. Багато наших громадян намагаються зберегти власні кошти, вкладаючи їх у закордонну нерухомість.

Офіційної статистики щодо кількості придбаної закордонної нерухомості державні органи не ведуть, але як стверджують експерти - попит збільшився на 30%. На сьогодні найбільшим попитом користується нерухомість на морському узбережжі.

Одним із перспективних регіонів для вкладання заощаджень є нерухомість в Болгарії. Ціни на Болгарських ринках нерухомості одні з найнижчих в Європі.  Але справа не тільки в цінах, уряд забезпечує захищеність ваших інвестицій.

Вінничани які мають бажання інвестувати, але не визначилися куди саме, зможуть зустрітися з одним із найкращих забудовників Болгарії – HarmonySuites. Зустріч з забудовником буде присвячена темі «Актуальність купівлі та інвестування в нерухомість на чорноморському узбережжі Болгарії». Відбудеться семінар 24 березня 2015 року в галереї «Інтер Шик» о 18:00. В рамках зустрічі будуть представлені комплекси на Сонячному березі та Святому Власі. Для вінничан які зацікавляться презентованими апартаментами забудовник подарує ознайомчий тур до Болгарії, а також будуть розіграні спеціальні пропозиції  та акції для ще вигіднішої інвестиції в комплекси HarmonySuites. Реєстрація на семінар відбувається за телефоном: 099-900-09-90.

Компанія Harmony Suites є лідером в галузі будівництва курортної нерухомості. Основними принципами забудовника є висока якість, доступна ціна, відмінне місце розташування, надійність. Комплекси Harmony Suites призначені для цілорічного проживання. Працюючи з 2006 року, Harmony Suites користується бездоганною репутацією серед клієнтів і партнерів. Болгарська нерухомість відповідає всім європейським вимогам екологічності, надійності та будується за найсучаснішими методиками. Наявність власних апартаментів в Болгарії - це прекрасна можливість щороку відпочивати за найвищими стандартами за кордоном, дати європейську освіту дітям, забезпечити батькам-пенсіонерам гідну якість життя в країні з м'яким кліматом.

Інші новини