Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Акт виконаних робіт при підготовці угоди купівлі-продажу квартири

Акт виконаних робіт про надання інформаційної послуги - необхідний документ, який оформлюють після оформлення договору купівлі-продажу житла і підтверджує факт виконання роботи ріелтором.

Згідно 4 ст.  4 розділу II Закону України № 1023-12 «Про захист прав споживачів» в редакції від 10.06.2017, споживачі під час придбання продукції має право отримати необхідну, доступну, достовірну та своєчасну інформацію про продукцію.

У статті 901 глави 63 Цивільного кодексу України зазначено, що при виконанні договору про надання послуг одна сторона, виконавець, зобов'язується за завданням другої сторони, замовника, надати послугу, яка споживається під час проведення певних дій або діяльності. Обов'язок замовника - оплатити надану послугу.

За правилами ЦКУ, договір відчуження нерухомості підлягає нотаріальній реєстрації. При підготовці угоди купівлі-продажу нерухомості покупець перевіряє у продавця документи на об'єкт покупки. Щоб з'ясувати технічні і правові особливості предмета покупки в повному обсязі, потенційному покупцеві доцільно звернутися в агентство нерухомості до ріелтора або брокера.

Замовник і посередник фіксують свою співпрацю в договорі надання послуг. У цьому документі вказується перелік послуг, що надаються ріелтором замовнику з подальшою їх оплатою. Після цього між замовником і посередником полягає акт виконаних робіт.

Акт виконаних робіт показує, що замовник отримав і оплатив послуги посередника (ріелтора / брокера), зокрема, інформування про матеріальні та юридичні особливості об'єкта.

При операціях з нерухомістю акт виконання робіт сторони складають у двох примірниках: для виконавця і замовника.

В акті виконаних робіт сторони відображають:

- факт надання інформаційної послуги під час купівлі, продажу або оренді нерухомості;

- вартість послуги та факт її оплати;

- терміни виконання послуги.

Підписавши акт виконаних робіт, замовник підтверджує, що отримав повний обсяг інформації, який дозволив прийняти рішення про покупку.

Підписавши акт виконаних робіт, посередник (ріелтор), який надав послугу, повідомляє держорганам про виконану роботу і її вартість. Ці дані Державна фіскальна служба України використовує для оподаткування.

 
Інші новини