Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Найвища будівля в світі скоро з'явиться в Дубаї

Найвища будівля в світі скоро з'явиться в Дубаї

У 2014-му році у місті Дубай буде здано в експлуатацію найвища житлова будівля в світі. Йому дали горду назву Dream Dubai Marina. Будівництво висотки було розпочато ще в далекому 2006-му році. Але через раптово сталося кризи відкриття хмарочоса довелося відкласти на кілька років.

Імовірно цей будинок буде використовуватися як готель. Так само в ньому будуть знаходиться розкішні апартаменти, які обслуговуються за типом готелі.

Загальна площа житлової поверхні буде становити 156 тис. квадратних метрів. У цій розкішній висотці зроблять 168 двоспальних квартир і 252 односпальних, на самому верхньому - 101-му поверсі планується розмістити чудовий ресторан. Приблизну вартість за якою продаватиметься дана нерухомість спрогнозувати досить складно, але все ж можна точно стверджувати, що це будуть апартаменти елітного класу.

Деякі критики висловлюють свої сумніви в тому, що будівництво вдасться закінчити в зазначені терміни, оскільки дата здачі вже неодноразово відкладалася. Тим не менш Абуалі Шроффа, який є главою компанії-забудовника, запевняє, що фінансування проекту проводиться в повній мірі і тому не варто сумніватися в тому, що цей величний будинок буде здано саме в 2014-му році!

Інші новини