Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Кому автоматично нарахують субсидію на опалювальний сезон в жовтні 2017 року

У жовтні 2017 року органи соціального захисту населення нараховували субсидії на опалювальний сезон.

Як стало відомо, споживачі, які оформили субсидії в травні 2017 року, в жовтні отримали автоматичний перерахунок компенсації на опалювальний сезон. Про це йдеться на сайті teplo gov ua.
Субсидія на оплату ЖКП призначається на рік - з травня по травень наступного року. Розмір компенсації розраховується окремо на літній і зимовий період. Для розрахунку субсидій на опалювальний сезон споживачам не треба повторно подавати документи.

Компенсація на оплату опалення буде нараховуватися в різні терміни залежно від виду системи теплопостачання. Так, для споживачів, які проживають в будинках з індивідуальним опаленням, субсидія буде розраховуватися з 15 жовтня по 15 квітня наступного року.

Ті, хто користується послугами централізованого теплопостачання, будуть отримувати субсидію з дня, коли стартував опалювальний сезон у відповідному населеному пункті. Рішення про дату підключення житлового фонду до теплопостачання приймають органи місцевого самоврядування. Така норма застосовувалася і в опалювальному сезоні 2016-2017 рр.

У 2017 році субсидії на опалювальний сезон можуть не отримати споживачі, які несвоєчасно оплачують комунальні послуги, вклчно з послугою вивезення сміття у приватному секторі. Така норма прописана в постанові Кабміну №609 від 18 серпня 2017 року. При наявності двомісячної заборгованості з оплати ЖКП у розмірі від 340 грн нарахування субсидії припиняється. Відновити отримання компенсації можна, сплативши борги по комунальним квитанціями або оформивши договір на реструктуризацію заборгованості. 

Інші новини